İş Arayanlar

Busenur Marankoz

Eskişehir Yunus emre mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde inşaat teknolojisi (mimari teknik yapı ressamlığı)bölümünden mezun oldum. Autocad kullanmayı biliyorum. Eskişehir Büyük Şehir imar planlamada 1 yıl staj yaptım. sürekli olarak iş arıyorum.
  19.07.2019

Busenur Marankoz

merhaba Yunus Emre Mesleki ve Teknİk Anadolu lisesinde inşaat teknolojisi (mimari teknik yapı ressamlığı) bölümünden mezun oldum.Eskişehir Büyük Şehir imar planlama`şehir planlama`1 yıl staj yaptım AUTOCAD kulanmayı biliyorum sürekli olarak iş arıyorum
  19.07.2019

Mert Temana

Ben Mert Temana, 2018`de Anadolu Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun oldum. Ardından askerlik görevimi tamamladım. Mimari sunumlara, üç boyutlu olarak tasarımlara, detay ve iç mekan tasarımlarına ilgiliyim. Tasarımlarda önceden üretilmiş düşüncelerin ışığında tasarım yapmak yerine düşünce, fikir, söylem üreterek tasarım yapmayı istiyorum. Mimarlık dışında illüstrasyon, çizim, fotoğraf, sinemaya ve grafik tasarımla ilgiliyim. Bir gün bir sinema filminde görüntü yönetmenliği\sanat yönetmenliği\dekor tasarımı gibi bir alanda bulunmak ve grafik tasarımlar yapmak istiyorum. Bilgisayar Yetileri Archicad ++++ Revit ++ Autocad ++++ SketchUp +++ 3ds Max + Lumion +++ Photoshop ++++ Illustrator ++ Ms Office +++ Portfolyom için; https://www.behance.net/gallery/82286143/Portfolyo Saygılarımla.
  06.08.2019

Cansu Aybas

Merhaba, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümü 2019 mezunuyum.İleri derecede İngilizce biliyorum. AutoCAD, Revit Architecture, Rhinoceros 3D, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator programlarına iyi derecede, Lumion programına başlangıç seviyesinde hakimim. Kendimi geliştirmede istekliyim; bunu yapabileceğim bir ofis arayışı içerisindeyim. İlgilenenlere CV ve portfolyomu mail atabilirim.
  09.08.2019

Özge durak

Afyon Kocatepe üniversitesi- Mimari restorasyon bölümünden yeni mezunum, AutoCAD programına hakimim. Yenilikçi, öğrenmeye ve disiplinli çalışmaya açığım.
  19.08.2019

ayça bel

sakarya üniversitesi mimarlık bölümünden mezun oldum okul dönemimdeki projelerim haricinde konut sitesi ve peyzaj tasarımı gibi projeler çizdim. 3d . photoshop ve render programlarına hakimim. Düzenli olarak yarışma , çalıştay atolyelere katılmaktayım kendimi sürekli olarak geliştirmekteyim.
  22.08.2019

Melih Ay

Süleyman Demirel Üniversitesi 2018 Mimarlık bölümü mezunuyum. Eskişehir`de ikamet ediyorum. Autocad, Sketchup, Vray, Photoshop, Lumion, Corel DRAW ileri düzeyde kullanabiliyorum. 3DMax, Revit programları orta düzeyde fakat geliştirme aşamasındayım. Fakültede öğrendiklerimin yanı sıra gerek çalışma hayatına dair tecrübeler kazanmak gerekse mimari bir tavır ortaya koymak adına seminer ve sempozyumlarda yer aldım. İlgilenenlere CV ve Portfolyo gönderebilirim.
  22.08.2019

Aysel Yaşas

2009 Erciyes Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunuyum.Mimari uygulama projesi tasarımı çizimi,3D cephe tasarım ve çizimi be ruhsat takip işlemleri konusunda yaklaşık 10 yıl tecrübem vardır.Archicad Artlantis Lumion Autocad Photoshop programlarını kullanabiliyorum.cv ve portfolyo için telefon ben mail yolu ile irtibata geçebiliriz.
  26.08.2019

Özlem Büyüktaş

Ben Özlem Büyüktaş, 2018`de Mustafa Kemal Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun oldum. 2019 yılında Osmangazi Üniversitesi`nde Mimarlık Bölümü Bina Bilgisi Ana Bilim Dalı üzerinde yüksek lisansa başladım. Okul döneminde ofis ve şantiye stajının (staj döneminde projelerin çizim aşamasından ruhsat alımına kadar her aşamasında yer alıp, faaliyette bulundum.) yanı sıra kendimi geliştirmek adına Mimarlar Odasının düzenlemiş olduğu bir çok kampa katıldım. Çok iyi derecede Autocad, Sketchup, Photoshop, Lumion programlarının yanı sıra orta derece de Revit programını kullanmaktayım. Yüksek Lisansımı yaparken,kendimi geliştirmek ve çalışmaya devam etmek için bir çalışma ortamı arıyorum. İstenildiği takdirde özgeçmişimi gönderebilirim. İyi Çalışmalar.
  28.08.2019

HASAN KARA

2018 Karadeniz Teknik Üniversitesi MİMARLIK bölümü mezunuyum. Askerlik görevimi henüz bitirdim. Kendimi geliştirebileceğim bir çalışma ortamı arıyorum. AUTACAD ,3DMAX ,PHOTOSHOP, SKETCHUP iyi derecede hakimim ARCHİCAD ve OFFİCE programlarını orta seviyede kullanıyorum.Uygulama projesi tecrübem vardır.İlgililere cv ve portfolıo iletebilirim saygılarımla...
  01.09.2019

Batuhan Öztürk

Merhaba. Anadolu Üniversitesinden mezunum, ofis stajımı 4 ay boyunca İspanyada yaptım. Autocad, Photoshop, Lumion, Vray ve Sketchup programlarında kendime oldukça güveniyorum. Archicad ve Revit gibi BIM programlarında kendimi geliştirme aşamasındayım. Uygun pozisyonunuz varsa sizinle çalışmak isterim. Teşekkürler kolay gelsin..
  07.09.2019

Harun GEREDELİ

Merhabalar Eğitim geçmişime uygun, şirketinize değer katabileceğim bir pozisyonda çalışmak istiyorum Mayıs 2019 tarihinde Anadolu Üniversitesi(Eskişehir Teknik Üniversitesi) Mimarlık Bölümünden mezun olmuş bulunmaktayım. Autocad, sketchup, lumion, v-ray programlarına hakim olup ayrıca archicad, 3ds max, autocad architecture, agisoft photoscan programlarını da kulanabilmekteyim. İçinde yer aldığım pek çok projeler ve stajlar sayesinde takım çalışması ve proje yönetimi konularında kendimi geliştirme fırsatı buldum. Ayrıca, üniversite eğitimim sırasında ileri düzeyde İngilizce öğrendim. Gerekli görmeniz durumunda daha detaylı bilgi vermek için sizinle karşılıklı görüşmek isterim. İlginiz için teşekkür ederim
  10.09.2019

MERVE ERGİN

Merhaba. Mersin Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimari Restorasyon Bölümü yüksek lisans derslerini aldım. Foça kazılarında stajyer mimar olarak çalıştım. Ekim 2017 - Ocak 2019 tarihleri arasında ofis tecrübem var. 2 yıldır freelance olarak proje çizmekteyim. Restorasyon dışında tecrübem yok fakat gerek sahada gerekse ofiste tecrübe kazanmak isterim. B sınıfı ehliyetim var. Tam zamanlı bir iş aramaktayım. İlgilenirseniz Cv gönderebilirim.
  16.09.2019

gökhan yıldız

Merhaba; Ben Gökhan Yıldız mimarlıkta yeni mezun oldum. 8 ay öğrenciyken okulla beraber izgihan mimarlıkta mimari çizim, konsept,iç mekan tasarımı,imar barışı, ruhsat proje takip vb tüm işleri yürüterek çalıştım.Yönetmelikere hakimim. saketchup, max ,autocad, photoshop, ve diğer ofis programlarını iyi derecede kullanıyorum. Usatalık derecesinde şantiye tecrübem var. Uzun süre metraj hesabı, terazide, gönyede, iyi düzeyde iş takibi yaptım. Şantiye  ortamıyla iç içe büyüdüm. Çeşitli ulusal mimari proje yarışmalarına katılıp ödül aldım.  iş arıyorum. Çalışma arkadaşına ihtiyaç olursa  yönlendirebilirseniz sevinirim. Cv ve porffolyo mudilerseniz paylaşabilirim.  Saygılarımla....  
  17.09.2019

Ramazan Örde

Merhaba, Maltepe Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım fakültesi Mimarlık bölümü mezunuyum. İyi derecede Autocad,Archicad, sketchup, Photoshop bilmekteyim. Stajlarımı tam zamanlı olarak yapmış olmakla birlikte 3. Ve 4. Sınıfta staj yaptığım ofis ve şantiyelerde yarı zamanlı olarak çalıştım. İstediğiniz taktirde Cv ve Portfolyo’ gönderebilirim.
  25.09.2019

Tuğçe Vatansever

Merhaba, 2016 yılından beri Yıldız Teknik Üniversitesi, Rölöve-Restorasyon programı yüksek lisans öğrencisiyim. Tezimin teslimine yaklaşık 1 ay kaldı ve bu süreçte iş arayışındayım. 2015`te İstanbul Kültür Üniversitesi`nden mimarlık fakültesi ikincisi olarak mezun oldum. Restorasyon sektöründe uygulama ve proje olarak yaklaşık 2 yıl, toplamda ise 3,5 yıl iş tecrübem bulunmaktadır. ICOMOS Anıtlar ve Sitler Günü Etkinliği Eskişehir, Mimarlık ve Şehircilik Sempozyumu ve Kerpiç 2019 Sempozyumu gibi önemli yerlerde tezimle ilgili konuşmalar yapıp, bildiriler yayınladım, Mimarlar Odasında söyleşi ve sunum gerçekleştirdim. Kendini işine veren ve büyük bir heyecanla çalışmalarını gerçekleştiren biriyim. İlgilenirseniz özgeçmişimi ve bazı çalışmalarımı içeren portfolyomu sizlerle paylaşabilirim. En kısa zamanda geri dönüşünüzü almak dileğiyle... Saygılar, Tuğçe
  02.10.2019

ZERİN GEDİK

Anadolu üniversitesi son sınıf mezun durumu öğrencisiyim.Tek dersim kaldı ve devam zorunluluğum bulunmamaktadır.Ocak ayında mezun olacağımAutocad, photoshop, 3dmax ve archicad programlarını kullanıyorum.Kendimi geliştirmek ve tecrübe kazanmak için iş arıyorum.
  25.09.2017

Egemen KAYA

2012 GAÜ Mimarlık mezunuyum. 2017`de ise AÜ Mimarlık Ana Bilim dalında yüksek lisansımı bitirdim. 1.5 yıl şantiyede 3 yılda proje ofisinde çalıştım. Odunpazarı belediyesi ve Tepebaşı belediyesinde toplamda 17 proje çizip ruhsatını aldım. İmar mevzuatına hakim, belediye sürecinin yönetiminde deneyimli, uygulama projelerinde malzeme bilgisine ve detay çözümlerine hakim, metraj yapabiliyorum. Seyahat engelim bulunmamaktadır. Çözüm odaklı birisiyim. AutoCAD, Sketchup, Photoshop programlarını kullanıyorum. Bununla beraber ``Proje ve Uygulama’’ denetçisi belgem bulunmaktadır. Askerden yeni döndüğüm için çalışmalarıma devam edebileceğim bir çalışma ortamı arıyorum. Gerekli gördüğünüzde yüz yüze görüşebilirim. Saygılarımla Egemen.
  01.10.2018

ALPER ÇİLCE

Merhaba, Eskişehir`de 1 yıl mimarlık ofisinde çalıştım. İstanbul`da 8 ay Proje Yöneticisi Mimar olarak çalıştım. Bu sürede bir çok mesleki deneyim edindim. Mimari uygulama projesi çizimi, 3D modelleme, proje tasarım ve takibi, metraj ve keşif hesabı çıkarma bu deneyimlerimden bazılarıdır. Askerlik görevimi tamamladım. Eskişehir`de düzenli olarak ve uzun süreli çalışabileceğim bir iş arıyorum. Hakkımda daha detaylı bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlerle yüzyüze de tanışmak isterim. Saygılarımla. Alper ÇİLCE 0543 783 55 33 cilcealper@gmail.com
  03.10.2018

Mesut İslah

Balıkesir Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunuyum. Eskişehir`de ikamet ediyorum ve bu şehirde iş arıyorum. Detaylı bilgi linkte mevcuttur. http://mesutislah.simplesite.com/
  11.01.2019

Emre EŞME

2017 mezunu mimarım, 2018-2019 yıllarında 12 ay yedek subay olarak askerlik görevimi tamamladım. Şantiye ve ofis projelerinde görev alabileceğim bir iş aramaktayım. TAV constructions bünyesinde TAV-Sera ortaklığı tarafından yapılan Emaar Square Mall (Üsküdar) projesinde şantiye ve teknik ofis olmak üzere yaptığım iki stajla ilk deneyimlerimi edinmiş bulunmaktayım. Autocad, Microsoft ofice, Photoshop programlarını iyi derecede kullanıyorum. Sizlerle birlikte aynı projede görev almaktan mutluluk duyarım.
  20.05.2019

Yasemin YILDIZ

Merhaba, 2016 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Autocad, Archicad, Photoshop, Revit, 3ds Max programlarını kullanıyorum. 3 yıllık proje ofisinde iş deneyimim vardır. İmar yönetmeliğine hakim olup; mimari uygulama projesi, etüt ve cephe çalışmaları, ruhsat takibi gibi konularda tecrübem vardır. Öğrenmeye ve gelişmeye açık birisiyim. Kendimi daha fazla geliştirebileceğim tam zamanlı bir iş aramaktayım. İlgilenenlere cv mi mail atabilirim.
  26.10.2019

Betül Yavaş

Merhabalar; Haliç üniversitesi %50burslu iç mimarlık bölümü 2019 mezunuyum. autocad, photoshop, sketch up, 3ds max, microsoft oficce programlarına hakimim. 2 tane ofis stajı yaptım.Kendimi geliştirebileceğim bir çalışma ortamı arıyorum.Aktif olarak iş arayışı içindeyim.
  29.10.2019

MİMAR FİGEN MUMBUÇ

Denetçi Mimar arayanlar içindir. Selçuk Üniversitesi Mimarlık Fakültesi 1989-90 mezunuyum.
  13.11.2019

HİLAL DURSUN

Sektördeki herkese merhaba. Ben İç Mimarlık alanında iş arıyorum. Ünvanım `İç Mimar` maaşım milyarlar olmak zorunda değil. Okuma imkanını geç elde etmiş biri olarak dezavantajlı olsamda, bunun çok daha fazla avantajı olduğu düşüncesindeyim. Misal, Önlisansı Mimari Deokoratif Sanatlar bölümünden bitirip bir kalifiye personel pozisyonuna uzak değilim, sonrasında İç mimarlık ve Çevre tasarımı ile lisans tamamladığım için Ofis ortamında kullanılacak gerekli programlarada yakınım. Bunların yanısıra okumanın ve iş hayatının kıymetini bilme noktasında benden önceki nesile daha yakın bir tutumdayım. Umduğum eski sistem `` her noktada görev verip her işi güvenle teslim edecek personel yetiştirme`` tarzında çalıştıracak bir firma bulmak. Bazı firmalar okul gibidir. Ama ben en çok bir yerden başlamak isteğindeyim. Yeni mezun bir iç mimara fırsat vermek isterseniz, lütfen benim ile iletişime geçiniz.
  03.01.2018

Yasin Demir

3 Temmuz 2017 Esogü Mimarlık mezunuyum. Tam zamanlı iş arıyorum.
  04.04.2018

pouyan sobhani

Mimarlık Yüksek Lisansı IRANda, Bilgisayar yazılımı : Auto Cad, 3dsMax, Vray, Photoshop, SketchUp, Office
  09.04.2018

Mukaddes ÖZDALGIN

Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2018 mezunuyum. Stajlarım boyunca uygulama projesi ve 3D görselleştirme konusunda deneyim kazanma fırsatım oldu. Autocad, archicad,sketchup,photoshop,lumion programlarını kullanıyorum. Kendimi geliştirmek ve ekibinize dahil olmak isterim. CV ve portfolyom için maille ulaşabilirsiniz.
  09.04.2018

Melike Güler

Anadolu Üniversitesi mimarlık bölümü 2016 mezunuyum.Öğrenciyken 2 ofiste çalıştım mezun olduktan sonra ise 1.5 yıl Eskişehir`de mimarlık ofisinde çalıştım.Uygulama projesinin ve rutin ofis işlerinin her adımına hakimim.Autocad,Archicad,Photosop,Artlantis programlarını iyi derecede biliyorum. İlgilenenlere CV mail atabilirim.
  11.04.2018

Asma Habibzadeh

iran tabriz üniversitesi` nden 2016 da mezun oldum,şuan osmangazi ünivarsitesi` nde yüksek lisans öğrencisiyim,iyi derecede Atuocad ve photoshop orta derecede 3dmax kullanıyorum,mimarlık ofislerinde çalışmak üzere iş arıyorum.
  11.04.2018

Ayşe Sungurlu

Anadolu Üniversitesi Mimarlık-İçmimarlık 2017 mezunu. İş deneyimi: Homs- Hakan mobilya Bilgisayar Bilgisi: AutoCAD, ArchiCAD, Sketchup-Vray, 3Dsmax, Photoshop, AutoCAD Cv ve portfolyem için maille ulaşabilirsiniz.
  19.04.2018

Emine Barut

2017 yılı Haziran Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum.7 aylık proje ofisi deneyimim var. İyi derecede Autocad, Revit ve 3ds max ,photoshop ,Vrayde (render) proğramlarını kullanıyorum. Mimari tasarım ,Uygulama çizimi ,Dış mekan özellikle cephe görselleştirilmesi, Photoshopta taslak boyama ve tefriş düzeni belediye iş takibi bu süreçlerde tecrübeliyim.Öğrenmeye ve yeni bilgilere açığımdır. Çalışmalarıma devam edebileceğim bir çalışma ortamı arıyorum.İstenildiği takdirde portfolyomu gönderebilirim.İlginiz için teşekkürler ,hayırlı günler dilerim..
  20.04.2018

Merve Karabulut

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mimarlık bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. 31 iş günü şantiye stajı yapmam gerekmektedir.
  20.05.2018

Serhat YALÇIN

2017 Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum askerliğimi tamamladım, askerden önce Bandırma` da Külcü Proje`de 3 aylık ofis deneyimim bulunmaktadır, şantiye stajımı İstanbul`da GB Mimarlık ve Mühendislik şirketinde Sütlüce`deki bir otel şantiyesinde, büro stajımı da İstanbul`da Bahçeşehir İnşaat şirketinin Bahçeşehir Üniversitesi Kuzey Kampüs projesinin şantiye ofisinde tamamladım. Autocad, Archicad, Revit, Sketchup, Photoshop, Lumion programlarını iyi derecede 3dsmax, Vray programlarını başlangıç seviyesinde kullanabilmekteyim. İş ortamına, grup çalışmasına kolay adapte olurum, istekli kolay gelişen biriyim, kendimi geliştirip daha fazla ofis tecrübesi edinip çalıştığım yere de katkıda bulunmak isterim. CV` m için mail adresimden ulaşabilirsiniz.
  28.05.2018

Mustafa Alper ÖZÇAM

Isparta, Süleyman Demirel Üniversitesi Mimarlık bölümü (2018) mezunuyum. Autocad , Sketchup 3d , Vray render , Lumıon render ve Adobe Photoshop proğramlarını kullanıyorum. 6 aylık şantiye şefliği ve 3 aylık ofis tecrübem var. Tam zamanlı iş arıyorum.
  13.06.2018

Mesut İslah

Balıkesir Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun olmam için sadece büro ve şantiye stajlarım kaldı. Bu yüzden memleketim olan Eskişehir`e kesin dönüş yaptım. Lisans eğitimim sırasında birkaç farklı ofiste toplamda 1 yıl kadar çalışma imkanı buldum. Hem stajlarımı yapabileceğim hem de sonrasında çalışmaya devam edebileceğim bir ofis arıyorum.
  13.06.2018

Mesut İslah

Balıkesir Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun olmak için sadece büro ve şantiye stajlarım kaldı. Memleketim olan Eskişehir`e kesin dönüş yaptığım için burada stajlarımı yapabileceğim ardından da çalışma hayatıma devam edebileceğim bir ofis ortamı aramaktayım. Lisans eğitimim sırasında Balıkesir ilinde yaklaşık 1 yıllık piyasa tecrübesi edindim.
  14.06.2018

Nisanur Akgül

Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümü öğrencisiyim. Mezun durumunda bulunmaktayım ofis ve şantiye stajlarım tamamlanmış sadece bitirme projem bulunmakta olup okula gitme durumum az olduğundan kendimi mesleki açıdan geliştirmek ve sizlere faydalı olabilmek için uygun bir ofiste çalışmak istiyorum. İyi derecede Autocad , Photoshop orta derecede Archicad başlangıç seviyesinde de Sketchup programlarını kullanabilmekteyim. Bilgisayar yeteneklerim iyi olup yeni programları öğrenmeye oldukça yatkınım ve istekliyim. Grup çalışmalarında ve insan ilişkilerinde oldukça uyumlu biriyim :) Sizlerle çalışmayı dört gözle bekliyorum ilginiz için şimdiden teşekkür ederim :) ...
  25.06.2018

İrem YAŞAR

Necmettin Erbakan Üniversitesi Mimarlık- Mühendislik Fakültesi mimarlık bölümü 2018 mezunuyum.Okul döneminde şantiye ve ofis stajlarımı yapmış bulunmaktayım. Ofis stajımı istanbul`da bulunan proje ag de 30 iş günü yaptım.Ayrıca beta tasarım grubunda 2 aylık bir ofis deneyimim bulunmaktadır. İyi düzeyde autocad, archicad, photoshop ; orta düzeyde sketchup ve lumion ; başlangıç düzeyde de 3ds max programlarına hakimim. Programlar konusunda kendimi geliştirmeye açık ve istekli biriyim. Portfolyo ve daha detaylı bilgi için mail adresimden ve telefon numaramdan ulaşabilirsiniz.
  04.07.2018

Murat Karakuş

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümü 2018 yılı mezunuyum. İyi düzeyde Autocad, 3DS Max Vray Render motoru ve orta düzeyde Revit ve Photoshop bilgim var.Diğer BIM programlarına da aşinalığım var. Ofis ve şantiye stajlarımı yaptım.Öğrenim gördüğüm yıllarda rölöve restorasyon işinde tecrübem oldu.Kendimi geliştirebileceğim farklı iş tecrübeleri kazanabileceğim bir ofis aramaktayım.
  05.07.2018

SEDANUR ÇINAR

2017 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mimarlık Bölümü`nden mezun oldum. Eskişehir Şehir Hastanesi ve Bursa Şehir Hastanesi`nde saha mimarı ve teknik ofis mimarı olarak izolasyon ve ince işler firmalarında toplamda 1 yıl çalıştım. Bursa Şehir Hastanesi`nde halen izolasyon firmasında teknik ofis mimarı olarak çalışıyorum. Eskişehir içinde saha ya da teknik ofis mimarı pozisyonları için cv`mi yollayabilirim.
  07.07.2018

Zeliha ÇİLSAL

Anadolu Ünv. İçmimarlık bölümü mezun durumdayım, Temmuz sonu diplomamı alacağım. Orta derece Autoced , 3dmax , sketchup biliyorum. Yeni proğramları öğrenmeye açığım.
  16.07.2018

Hasan KARA

2018 Karadeniz Teknik Üniversitesi Mİmarlık Fakültesi mezunuyum.İyi derecede Autacad Sketchup lumıon photoshop orta derecede 3dmax ve archicad biliyorum. Uygulama projelerinde yer aldım.Kendimi geliştirebileceğim bir ofis arıyorum.Portfolyo ve cv`mi ilgilenen firmalara gönderebilirim.Saygılarımla...
  18.07.2018

Milad javadi

autocad , 3dsmax mimarlik bilgisayar programlarina hakimim , dis ticaret ve electornic ticaret konusunda ilgliyim , ve html ,css,php,jquery,phpmyadmin,internet sitesi design etmek ve site yonetmek konusunda bilgi sahibim.
  21.07.2018

Hatice Elmas

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunuyum. Anadolu Üniversitesi yeni adıyla Eskişehir Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümü Mimari koruma tezli yüksek lisans öğrencisiyim. Tez dönemindeyim. Seyitgazide Sokak Sağlıklaştırma projesi üzerinde tezimi çalışıyorum. Ana dillerim dahil 4 dil biliyorum ( Türkçe- Kürtçe- İngilizce- Korece). Eskişehirde ikamet ediyorum ve devam ettirmeyi planlıyorum. İş arıyorum. Kullandığım programlar: AutoCad- ArchiCad- SketchUp- Photoshop- Microsoft Office-Akınsoft Wolvox.
  26.07.2018

Elif Çakır

Afyon Kocatepe Üniversitesi Mimari Restorasyon bölümünde okuyorum. İlk dönemden tek dersim kaldı. Stajımı Ekol mimarlıkta şantiye de yaptım. Ve bu süreçte şantiye üzerinde yapılan çoğu işlevi gördüm ve biliyorum. AutoCAD ve Donanım iyi düzeyde. MS Windows - MS Office çok iyi düzeyde
  27.07.2018

Merve Songur

Kocaeli Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü 2017 mezunuyum. Kocaeli Üniversitesinde Mimari Restorasyon ve Renovasyon alanında yüksek lisansım devam etmektedir. 2 yıl mimari tecrübem bulunmaktadır. Mimarlık eğitimim devam ederken 1 yıl süreyle Bozdağ Mimarlıkta ; mezun olduktan sonra ise 1 yıl KT Tasarımda çalıştım. Çalıştığım şirket multi-disiplin çalışma ortamı olan bir mimari ofisti ve BIM protokolleri ile diğer disiplinlerle ortak çalışıyorduk. Aktif olarak projelerimde BIM protokolleriyle destekli Revit projeleri üretebiliyorum. Çalıştığım projeler öz geçmişimde yer almaktadır.Autocad,Revit,Lumion,Photoshop,Sketcup programlarını kullanabilmekteyim. Önceliğim BIM sistemiyle çalışan ofislerdir. Pozisyon için uygunluğum halinde işe 1 hafta içerisinde başlayabilirim. İlginiz için teşekkür ederim.
  29.07.2018

HARUN KILIN

2018 yılında necmettin erbakan üniversitesi mimarlık bölümünden nden mezun oldum.Eğitimim boyunca konut projesi, kafe tasarımı,butik otel projesi, belediye binası projesi, terminal projesi ve üniversite yerleşke tasarımı projelerini aldım. Antalya Akseki ilçesinde grup arkadaşlarımla beraber rölöve-restitüsyon-restorasyon prejesinde yer aldım. yine lisans eğitimim içinde şantiye ve büro stajlarımı yaptım. iyi seviyede autocad, sketcup, photoshop ve lumion kullanabiliyorum.orta seviyede 3ds max biliyorum ilginiz için şimdiden teşekkürler..
  31.07.2018

Gamze Kübra Bayraktar

Adnan Menderes Üniversitesi Karacasu MYO Mimari Restorasyon Programından mezun oldum. Biraz biraz AutoCAD ve 3ds max biliyorum.
  05.08.2018

ayşe küçük

Merhaba Ben Ayşe Küçük.Mimari uygulama projesi çizmek,İhale dosyası hazirlamak,hakediş yapmak ve ofis yönetimi konusunda tecrubeliyim.daimi çalışabileceğim bir iş arıyorum. saygılar
  28.08.2018

EMRE AHLAT

Merhaba; Freelance olarak 3d max desıgn Photoshop ve proje etüt uygulamalarını yaptırmak isteyenler bana ulaşabilirler. İyi çalışmalar.....
  28.08.2018

Fethiye BAŞ

Anadolu Üniversitesi mezunu mimarım.4 yıldır Eskişehir`de mimarlık ofislerinde,ruhsat projelerinde çalıştım. Halihazırda çalışmaktayım.Autocad,Sketch-up,Archicad,Photoshop programlarını ileri düzeyde kullanıyorum. Freelance olarak etüd,cephe ve uygulamalarınızda destek olabilirim.İletişim arayabilir, mail atabilirsiniz.
  04.09.2018

Ayse küçük

Merhaba Metraj çıkarmak, keşif, ihale dosyası hazırlamak, hakediş yapmak, uygulama projesi çizmek, ofis yönetimi konularında deneyim sahibiyim. Ekip çalışmasına uygun vasıflardayım. Daimi çalılabileceğim, disiplin ve işine önem veren, öğretmeye açık, personeline saygı duyabilen bir iş yerinde iş arıyorum. Tesekkür ederim
  06.09.2018

Yusuf Arıcı

Yıldız teknik üniversitesi mimarlık bölümü 2017 mezunu tasarım, avam ve uygulama mimari projeleri, 3d render ve görselleştirme konularında yetkin ve istekli. Çizim ve modelleme programlarında hızlı ve pratik, fuar standı ve iç dekorasyon projelerinin keşiften imalat ve teslime dek tüm aşamalarını başarıyla gerçekleştirmiş, ileri ingilizce ve temel düzeyde almanca iletişim yetilerine sahip bir yıl tecrübeli mimar. İkamet ve seyahat engeli bulunmamaktadır.
  09.09.2018

Züleyha dalkilic

Yönetmeliğe uygun etüt hazırlanmakta ve mimari uygulama projesi çizmekteyim.Projelerin etüt asamasından ruhsat alma sürecine kadar takibini yapmaktayım.6 yillik mimari uygulama deneyimim vardır.
  25.09.2018

Gizem ELİBÜYÜK

Anadolu Üniversitesi 2018 mezunuyum.Ofis ve şantiye stajımı yapmış bulunmaktayım. Autocad,Archicad,Photoshop,Sketchup ve Lumion programlarını kullanmaktayım.Öğrenmeye açık ,hızlı öğrenen biriyim.Kendimi geliştirebileceğim tam zamanlı bir iş aramaktayım.
  06.10.2018

BUKET İPEK

Merhaba, ben Buket İpek. Gaziantep Üniversitesi Mimarlık Bölümü İngilizce mezunuyum. Ayrıca bir dönem Bialystok University of Technology `de (Polonya) mimarlık eğitimi aldım. Kendimi geliştimenin yanı sıra iş kültürünü benimseyip çalışma hayatına bir adım atmak istiyorum. Öncelikli hedefim kesinlikle maddi değil, iş hayatında yoğrulup kendimi geliştirmektir. Özenli, istekli ve dikkatli çalışmanın yanı sıra sorumluluk alma bilinci sayesinde çalıştığım yeri ve kendimi geliştirebileceğime inanıyorum. Autocad, Photoshop, Sketch-up,Vray,3D max ,Archicad,Ms office programlarına hakimim.İkametim çalıştığım yere göre değişebilir. Kullandığım programlara, katıldığım seminerlere , stajlarıma CV` den ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 5 aylık staj deneyimim bulunmaktadır. Eğer uygun görürseniz özgeçmişimi ve çalışmalarımın yer aldığı portfolyomu mail yoluyla gönderebilirim.
  16.09.2018

HALENUR ÖZÇIBIK

Anadolu Üniversitesi Mimarlık bölümünde mezun durumundayım ancak bitirme projemden dolayı Ocak ayına kadar diplomam yok.Stajlarımı yapmış bulunmaktayım.Autocad,Sketchup,Photoshop,Archicad ve ofis programlarını kullanabilmekteyim.Ofis veya şantiye ortamında kendimi geliştirmek istiyorum.İlgilenen ve yardımcı olabilecek kişilere CV gönderebilirim.
  17.09.2018

Züleyha dalkilic

Yönetmeliğe uygun etüt hazırlanmakta ve mimari uygulama projesi çizmekteyim.Projenin etüt asamasından ruhsat alma surecine kadar takibini yapmaktayım.Is arıyorum mimari ofislere dışardan proje destegide verebilirim.
  17.09.2018

Büşra Orkan

Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümü-2018 mezunuyum.İyi derecede AutoCAD,ArchiCAD,Photoshop;başlangıç seviyesinde Lumion,ScketchUp,ideCAD,Illustrator programlarını kullanıyorum. Şantiye stajları: Ekinci İnşaat(Mersin), Petkon Müh. İnş. Tic. Taah. Tic. ve San. Ltd. Şti(Eskişehir) Ofis Stajı: Öztaş İnş. Müh. Taah. Tic. Ltd. Şti.(Mersin) Cv için mail adresimden ulaşabilirsiniz.
  27.09.2018

Hatice Merve Bayram

Bu yıl Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi`nden mezun oldum.Gaziantep Üniversitesinden yatay geçiş yaptım. İyi düzeyde Autocad,Revit,Sketchup ve Photoshop kullanıyorum.Lumion programında kendimi geliştiriyorum. 2 yıl şantiye 2 yıl büro stajı yaptım ve her iki alanda da çalışabilirim. 4 ay İnegöl`de Öztürkler Yapı-İnşaat`ta şantiye şefliği yaptım. CV`m için maille ulaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ediyorum.
  08.10.2018

Emel Karabıyık

Anadolu Üniversitesi 2018 ocak mezunuyum. 3 aylık bir süre ile bir proje için Anadolu Üniversitesi rektörlüğünde çalıştım. Şu an Osmangazi Üniversitesinde yüksek lisans yapıyorum. Pazartesi ve çarşamba olmak üzere iki gün dersim var. İyi derecede Autocad, Sketchup ve Photoshop, başlangıç seviyesinde Revit biliyorum. Ders günlerimin az olması sebebiyle kalan günlerimde kendimi geliştirmek üzere iş arıyorum.
  10.10.2018

MERVE NUR DOĞAN

2018 ODTÜ mimarlık mezunuyum, şuanda da Hacettepe iç mimarlık bölümünde yüksek lisans yapmaktayım. Autocad, revit, photoshop, lumion programlarına hakimim. Katılımcı tasarım,sürdürülebilirlik ve restorasyon alanlarına ilgiliyim. Katıldığım çeşitli atölye ve çalışmalarda bu alanlarda -özellikle rölöve alma- tecrübe kazandım ve disiplinler arası çalışmalarda bulundum. Ali Sinan Mimarlıkta ofis, Ankara hızlı tren garı inşaatında şantiye stajımı yaptım. Kendimi geliştirmeye istekliyim ve hızlı öğrenen biriyim. Ekibinize dahil olmak isterim. Gerekli görüldüğü taktirde cv gönderebilirim.
  13.10.2018

büşra öztürk

7 yıl profesyonel mesleki ve yönetim alanlarında deneyimim vardır. MSGSÜ-Mimarlık Bölümü 2011 mezunuyum. Halen YTÜ`de tezli yüksek lisansıma devam etmekteyim.
  14.10.2018

Buse Baloğlu

Anadolu Üniversitesi Mimarlık bölümü mezun durumundayım devam zorunluluğu olmayan diploma projesi alıyorum. Şantiye stajımı Ağaoğlu Maslak 1453`te , ofis stajımı Ankara Kök Mimarlık ve Restorasyon ofisinde yaptım.Eskişehir Ekol Mimarlık Restorasyon Restitüsyon ofisinde 4 ay , Anadolu Üniversitesi Rektörlüğünde 3 ay bir proje kapsamında çalıştım. Bunlara ek olarak bir Tübitak projesinde 1.5 yıl kadar bursiyer olarak aktif çalıştım. İyi derecede AutoCAD, Adobe Photoshop,Adobe Premier,Adobe İllustrator,Revit,Lumion ,başlangıç seviyesinde Arcgis,ArchiCAD ve Artlantis kullanabiliyorum.Pazartesi günleri aldığım yükseklisans derslerinden kalan zamanlarda kendimi geliştirmek üzere iş arıyorum. Cv için mailimden ulaşabilirsiniz.
  16.10.2018

Ebru AYAS

Mevcut projelerinizin 3d görselleştirilmesi yapılır. Referans Aydın Köse Mimarlık
  18.10.2018

HAYATİ KAKAÇ

Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümünde Mezun durumundayım ancak projelerimden dolayı Hazirana kadar Eskişehir de ikamet edeceğim. Ofis ve Şantiye stajlarımı yapmış bulunmaktayım. Autocad, Photoshop, Archicad, İdecad mimari, lumion ,Sketcup ve ofis Proğramlarını biliyorum. Eskişehir de Ofis veya Şantiye ortamında kendimi geliştirmek istiyorum...
  22.10.2018

Göker Malik Altuntaş

Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Stajımı Almanya`nın Bremen ilinde tamamladım. ArchiCad yazılımına son derece hakimim. Çıktıya hazır plan-kesit-görünüşler ile modellemeyi aynı anda, temiz halde elde edebiliyorum. Başta Eskişehir olmak üzere Ankara, İstanbul, ve İzmir illerinde iş arıyorum. Bilgilerinize Saygılarımla arz ederim. Göker Malik Altuntaş Portfolyo: https://issuu.com/gokermalik/docs/g_ker_malik-ext
  23.10.2018

İrem EKİCİ

2017 Afyon Kocatepe Üniversitesi Mimari Restorasyon bölümü mezunuyum.İş tecrübem yok bundan dolayı kendimi geliştirebileceğim iş arıyorum, autocad ve office programlarını kullanabiliyorum. Mimarlık bölümünde lisans tamamlama yapacağım bu yüzden sektörde olup kendime değer katmak istiyorum. Güler yüzlü, sempatik çabuk öğrenip, kavrayan biriyim. İşkurun isbaşı eğitim programıyla da çalışırım
  02.11.2018

Samed Kavaklı

Merhaba, Çankaya Üniversitesi İç Mimarlık mezunuyum. 2013 Aralık ayından 2018 Mayıs ayına kadar bilfiil inşaat sektöründe öncü bir firmada çalıştım. Eğitimim devam ederken yarı zamanlı şantiye deposunda çalışıp işin düzenini, ast üst iletişimi, disiplini ve malzemeleri yerinde öğrendim. 2015 yılında eğitimimi tamamladıktan sonra tam zamanlı iş hayatıma İç Mimar ünvanımla ofis teknik elemanı olarak devam ettim. Bu süre zarfı içerisinde proje revizyon ve uygulama alanlarında görev aldım. Çalıştığım firmanın yaşadığı ekonomik zorluklar yüzünden, mesleğimde beni eğiten beni geliştiren patronuma vefa göstermek için 2018 mayıs ayına kadar bir çok farklı pozisyonlarda görev aldım. Mesleğimden uzaklaşma noktasına geldiğimi ve artık zorluklara dayanamadığımız durumda yeni iş arayışına başladım. Öz geçmişimi ve portfolyomu e-posta yoluyla iletebilir dilerseniz yüz yüze görüşme sağlayabilirim. Ankara`da ikamet ediyorum, ulaşım sorunum bulunmamaktadır. Mesleğimi layığıyla icra edeceğime ve bu sektöre katabileceğim şeyler olduğuna inanıyorum. Okuduğunuz veya değerlendireceğiniz için teşekkür ederim, saygılarımla... Samed Kavaklı
  02.11.2018

AYSEL YILDIRIM

Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2018 mezunuyum. İyi derecede Autocad , Archicad , Photoshop , Ms office ; orta derecede ScketchUp , Artlantis başlangıç seviyesinde 3ds max , Revit , Arcgis programlarını kullanıyorum. Disiplinli çalışma prensibine sahip, yeniliklere açık , hızlı ögrenen biriyim. Ekibinize dahil olmak isterim. Portfolyo ve CV için mail adresinden ulaşabilirsiniz.
  03.11.2018

AYSEL YILDIRIM

Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2018 mezunuyum. İyi derecede Autocad , Archicad , Photoshop , Ms office ; orta derecede ScketchUp , Artlantis başlangıç seviyesinde 3ds max , Revit , Arcgis programlarını kullanıyorum. Disiplinli çalışma prensibine sahip, yeniliklere açık , hızlı ögrenen biriyim. Ekibinize dahil olmak isterim. CV ve portfolyo için mailden ulaşabilirsiniz.
  05.11.2018

Murat Gul

Doğu Akdeniz Üniversitesi -Mimarlık Fakültesi (%100 ingilizce) mezunuyum . 9 ay kadar ofis tecrübem var . meslegimle ilgili bir çok programı iyi seviyede kullanıyorum (3d`s max , autocad , photoshop, lumion, sketchup vs. ) Askerligimi yaptım . B sınıfı ehliyet sahibiyim aktif olarak araç kullanabiliyorum. Detaylı Cv ve portfolyo için muratgul111321@gmail.com veya 0544 692 48 53 `den ulaşabilirsiniz .
  07.11.2018

Tuğba Kılıçkaya

2018 mimarlık bölümü mezunuyum. İyi derecede autocad, sketchup, lumion ve orta seviyede photoshop, 3ds max kullanabiliyorum. Kolay öğrenirim kendimi geliştirmek istiyorum. İlgilenenlere cm i gönderebilirim.
  08.11.2018

Gökçe Taştan

4 yıllık tecrübeli mimarım, Eskişehir de ikamet edeceğimden yeni iş arayışım bulunmaktadır. İstanbulda kentsel dönüşüm alanında danışmanlık ve mimari proje hizmeti veren firmada yönetmelikler doğrultusunda proje ürettim. İş sözleşmeleri hazırlama teklif süreçleri konusunda tecrübe sahibiyim. Daha sonra 5 bloklu bir rezidans projesinde şantiye mimarı olarak çalıştım. Mimari oda kaydım ve şantiye şefliklerim bulunmaktadır. Autocad, Photoshop, 3dmax programlarını kullanabiliyorum. Firmanızın arayışının niteliklerimle uyması doğrultusunda benimle iletişime geçmenizi rica ediyorum.
  13.11.2018

Yasin GİRGİNOĞLU

Merhabalar, ben Yasin Girginoğlu. Lefke Avrupa Üniversitesi Mimarlık bölümünden başarı ile mezun oldum (2018). Etkin iletişim becerilerine sahip, tasarım yönü kuvvetli, mimari kuram ve ekollere ilgi duyan, teknik literatüre hakim biriyim. Eskişehir`de düzenli çalışabileceğim iş arıyorum. Gerekli tüm detaylı bilgiler için iletişime geçebilirsiniz. Telefon : 05550303099 E-posta: yasingirginoglu@gmail.com
  16.11.2018

Fulya Bayat

İstanbul Aydın Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi bölümü 2018 mezunuyum autocad, photoshop, excel, revit, 3D max vb. programları kullanmak ile birlikte araştırma, öz motivasyon, girişimcilik ve farklı yetenekler edinme noktasında kendimi geliştirdim. İş yaşamında hızlı ve efektif olma konusunda son derece özverili ve hevesli olup pozisyonun gerektirdiği sorumluluğu merak ve istekle üzerime almak istediğimi belirtmek isterim. Detayları konuşmak ve portfolyo için arayabilirsiniz teşekkürler...
  30.11.2018

Nur oksuz

FREELANCE MİMARİ TEKNİK ÇİZİM, AVAN PROJE ÇİZİMİ YAPILIR.
  05.12.2018

Nurullah Turan

Merhaba, Yüzüncü yıl Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü mezunuyum.Askerlik hizmetim 2020 ye kadar tecilli. Autocad, Office, Sketchup,paint REvit(orta düzey)programlarına hakimim. Hakediş, metraj, ataşman hazırlama işlerinde çalıştım Kendimi geliştirebileceğim bulunduğum şirkete önemli katkılarda bulunabileceğim Şantiye veya Ofis çalışma ortamı Arıyorum.Çalışma sürecimin ilk dönemlerinde işin uygulama bölümündeydim. mekanik imalatını yakından takip ettim. Bir sonraki aşamada bina tasarımı, uygulaması ardından iç mekan tasarımı, uygulaması yaparak bir binanın tüm detaylar ile uğraştım. Ardından büyük bir şantiyenin ince işler bölümünde şantiye şefi ünvanı ile dizayn, kalite ve teknik ofis işlerini yürüterek tamamen uygulamada yer aldım. İnşaat sektöründe hem tasarım hem de uygulama da yer Aldım.İlgilenenler İçin CV’mi Gönderebilirim
  05.12.2018

MERVE MEMİŞ

Merhaba,Kocaeli üniversitesi iç mimarlık 2018 haziran mezunuyum.Öğrencilik dönemimde 4 ay kadar mobilya sektöründe çizim,üretim,uygulama alanında bulundum.Çalışmalarımda özel tasarımlar olduğu gibi toplu konut mobilya çiziminde de bulundum.Sonrasında 5 ay kadar Kocaelideki çeşitli ofislere freelancer olarak çizim yaptım.Bilgisayar bilgilerim Autocad,Sketch up,3d Max,Adeko,Photoshop tur.Tecrübelerim mobilya sektörüne dayanıyor olsa da sahada da görev almaktan büyük zevk duyuyorum. Bazı iş ve okul çalışmalarımın linki: https://www.behance.net/MerveMemiss
  06.12.2018

Fulya Bayat

İstanbul Aydın Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Yüksek lisans sebebi ile eğitim hayatıma Eskişehir`de devam etmekteyim. Autocad, revit, photoshop, excel,power point, word vb. programları kullanabiliyorum tasarıma, yeni üretime, renovasyona ilgiliyim çalışmanın daima başarı getireceğinin bilincindeyim iş yaşamında efektif ve hızlı olmak konusunda özverili ve ve hevesli olduğumu, pozisyonun gerektirdiği sorumluluğu merak ve istekle üzerime almak isteğimi belirtmek isterim. Hem kendimi geliştirebileceğim hem de katkı sağlayabileceğim bir yerde çalışmak istiyorum ilgilenenler için cv ve portfolyomu iletebilirim.
  10.12.2018

Nur oksuz

5 YILLIK MİMARIM. FREELANCE OLARAK TÜM TEKNİK ÇİZİMLERİ YAPABİLMEKTEYİM.
  10.12.2018

Melike Güler

Anadolu Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunuyum.2012 yılında öğrenci iken Aydın Köse Mimarlıkta çalışmaya başladım 2016 yılında mezun olduktan sonra ise Baştürk Mimarlık ofisinde çalışma hayatıma devam ettim.Archicad,Autocad,Artalntis,Photoshop programlarını ileri seviyede kullanabiliyorum.Tam zamanlı olarak çalışabileceğim ofis arıyorum ilgilenenler CV için iletişime geçebilir.
  12.12.2018

Leyla Büyükdağ

Merhabalar. Çukurova Üniversitesi Mimarlık bölümünden yeni mezunum. Kendimi geliştirmek, çalışacağım ofise katkıda bulunabilmek ve en önemlisi tecrübe kazanmak istiyorum. Autocad, photoshop, sketchup, lumion programlarına hakimim. 3dmax programı orta düzeyde. Studio Vertebra-İstanbul `da ofis stajımı, Adana-Esas 01 Burda AVM` de şantiye stajımı yaptım. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
  13.12.2018

Aysel Yaşas

2009 Erciyes Üniversitesi -Mimarlık Fakültesi mezunuyum...Mimari uygulama projesi tasarımı ve çizimi ,3d cephe tasarım ve çizimi,ruhsat takip işlemleri konusunda yaklaşık 10 yıl deneyimim var. Archicad - Artlantis - Lumion - Autocad - Photoshop programlarını kullanabiliyorum. cv ve portfolyo için mail yolu ile iletişime geçebiliriz.
  14.12.2018

ismail mert

Merhaba ben iç mimarlık ve çevre tasarımı son sınıf öğrencisiyim öğrenci harçlığımı çıkarmak için projeler almaktayım dışcephe ve iç mekan tasarımı çalışmaktayım kullandığım programlar 3dsmax lumion autocad photoshop corel animasyon ve plan boyamasıyla projelerinizi cazip kılıyorum
  17.12.2018

Sedanur ÇINAR

Eskişehir Şehir Hastanesi ve Bursa Şehir Hastanesi şantiyelerinde 2017 yılında mezun olduğumdan bu yana saha mimarlığı ve teknik ofis mimarlığı yaptım. (Tuğra Yapı, Artes Izolasyon, Canpa Izolasyon) Şantiyede hakediş, ataşman, metraj, saha yönetimi konusunda tecrübe edindim. Autocad ve Ms Office programlarını etkin kullanıyorum. Işimi severek ve sorumlulukla yapıyorum, referanslar için iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımla, Sedanur Çınar
  22.12.2018

Seda Dürüsel Çiftçi

Merhabalar, Dokuz Eylül Üniversitesi 2012, Mimarlık bölümü mezunuyum. Çalıştığım süre boyunca, çokca ve farklı ölçeklerde şantiye ve projelendirme deneyimim oldu. İç mekan tasarımı, dış cephe tasarımı, 3D görselleştirilmesi, bunların uygulama ve tesisat projelerinin çizilmesi, keşif, metraj, hakediş hazırlanması gibi konularda hizmet verebilirim. Şimdilik freelance olarak çalışıyorum. İlgilenenlere daha detaylı bilgi ve portfolyo sunabilirim. Kolay gelsin, iyi çalışmalar dilerim.
  25.12.2018

Mustafa Alper ÖZÇAM

Süleyman Demirel Üniversitesi Mimarlık ( 2014–2018 ) bölüm mezunuyum. Staj ve iş tecrübelerim Ankara Aren Mimarlık Staj, Kırıkkale Yapıt Mimarlık ofisinde mimari uygulama, Kırıkkale Türkekul Mimarlık ofisinin mimari uygulama çizim, şantiye organizasyonu, 3 boyut ve cephe görselleştirme işleri, Bilgisayar Programları •Autocad - İyi •Skecthup 3D – Vray Render - İyi •Adobe Photshop - İyi • Lumıon - Orta
  26.12.2018

Leyla Büyükdağ

Eğitim hayatı,staj ve iş deneyimi süresince edindiğim bilgileri, iş hayatında uygulamaya geçirerek kendimi mesleğimde geliştirmek istiyorum. Autocad-sketchup-photoshop-lumion programlarına hakimim. 3dmax orta düzey.
  27.12.2018

Uğur Durmuş

Merhabalar. İsmim Uğur Durmuş. Mimarım. Lisans diplomamı yıllardır Malezya`nın en iyi mimarlık fakültesi seçilen Malezya Teknoloji Üniversitesi`nden edindim. Eğitim dilinin İngilizce olmasından dolayı ileri seviyede İngilizce biliyorum. Stajımı Ven Mimarlık ofisinde (Ankara) yaptım ve bir süre Rgg Mimarlık (Ankara) ofisinde çalıştım. Ankara / Söğütözü, Capitol Vista çok katlı ofis projesinde (bir Amerikan mimarlık firması olan AW Architects bünyesinde) kontrolör ve Ankara / Batıkent, SGK Data Center projesinde saha mimarı olmak üzere şantiye deneyimlerim oldu. Son olarak Alfemo mağazalarının (Fethiye, Finike ve Antalya / Muratpaşa) iç mimarlık projelerinin şantiye şefliğini yapıp teslim ettim. Ayrıca Rusya St. Petersburg`da 3 aylık yurtdışı deneyimim var. Mimari yazılımlardan Archicad, Lumion ve Sketchup programlarında kendime güveniyorum. Revit, Autocad, Photoshop ve 3ds Max`e de hakimim.
  11.01.2019

SEVDA ASLAN

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ, MUHENDISLIK/MİMARLIK FAKÜLTESİ, MİMARLIK BÖLÜMÜ 2016 YILI MEZUNUYUM. ANTALYA DEMİREL INSAATTA 8 AY, BAlikeSİR IPEK YAPI DENETIMDE 1YIL, DIŞARDAN ALDIGIM PROJELERLE YAKLAŞIK 2 YILLIK BİR DENEYIME SAHIBIM.SON BIR YILDIR KPSS ARASI VERDIM.ANCAK SIMDI TEKRAR OZEL SEKTORE DONUS YAPMAK ISTIYORUM. ÇALIŞTIĞIM SURE BOYUNCA, OFISTE PROJENIN TASLAK, BELEDIYE RUHSAT CIZIMI,3 DS MAX ILE UC BOYUTU, BELEDIYE SURECLERINI YURUTME,VE UYGULMA ASAMASINDA KABA INSAATTAN IS BITIMINE KADARKI BUTUN ASAMALARDA BULUNDUM. AMACIM BUNDAN SONRAKI HAYATIMDA ESKISEHIRE TASINIP, MIMARLIK SEKTORUNDE, BILGI VE YETENEKLERIMI KULLANARAK, BUYUK PROJELERDE GOREV ALMAK. DAHA DETAYLI CV&PORTFOLYOM U BENIMLE ILETISIME GECERSENIZ ILETEBILIRIM. ILGILENEN HERKESE TEŞEKKÜRLER:)
  12.01.2019

ŞÜKRİYE OLGUN

Süleyman Demirel Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden 2018 yılının haziran ayında mezun oldum. tam zamanlı iş aramaktayım.. iş tecrübeleri: Agustos 2018 ocak 2019 Mimar (şantiye şefi) Formist Yapı Sanayi ltd. şti `nde restorasyon projeleri kapsamında hem proje çözümü hemde uygulaması ofis ve şantiye bazında çalışılmıştır. Eylül 2016- Mart 2017 Tekniker atılım mimarlık proje ofisinde mimari proje çizim ve sunumu yapılmıstır. Temmuz 2015 –Ağustos 2015 Stajyer Mimar MS Mimarlık proje ofisinde mimari proje çizim ve sunuş aşamalarına dahil olunmuştur. Haziran 2015 –Temmuz 2015 Stajyer Mimar Sümer Proje ve İnşaat San.Tic.Ltd.Şti.’nde büro stajına binaen proje çizim ve görselleştirme alanında faaliyetler deneyimlenmiştir. Haziran 2014 –Temmuz 2014 Stajyer Mimar Gürel İnşaat San.Tic.Ltd.Şti.’nde şantiye stajına binaen şantiye saha gözlemi ve proje okuma hakkında deneyim elde edilmiştir. PROGRAM BECERİLERİ: Autocad(ileri) -lumion(ileri) -skechup(ileri)-photoshop(ileri) -microsoft office (ileri)- cinema 4d (orta) -3dmax (orta)
  12.01.2019

Emre Gazioglu

2018 ohü mezunuyum. Osmangazi bina bilgisi ana bilim dalında yüksek lisansa başlamış olup, yüksek lisans ders saatleri dışında(3 gün 2`şer saat) esnek çalışma saatlerine uyumlu tam zamanlı çalışabileceğim iş arıyorum. İleri düzeyde autocad lumion photoshop cs6 ms office, orta düzeyde 3dmax, başlangıç-öğrenme düzeyinde archicad ve sketch up kullanmaktayım. Daha önce birden fazla rölöve ve konut projesinde çalışarak tecrübe kazanmış bulunmaktayım.
  15.01.2019

Fatma Can

Aytemiz İnşaat bünyesinde 8,5 yıl yönetici asistanı olarak çalıştım. Mimarlık ve İnşaat iş takip proje konusunda tecrübeliyim.
  29.01.2019

ALPER ÇİLCE

Merhaba. Eylül 2016 mezunu mimarım. Daha öncesinde önlisans İç Mekan Tasarımı bölümünden mezun oldum. Eskişehir`de(Ulu Tasarım) ve İstanbul`da(DGR Project) çalıştım. Son çalıştığım DGR Project firmasında proje yöneticiliği yaptım. Eskişehir`de ikamet ediyorum. Askerlik görevimi tamamladım. Uzun süreli çalışmak için herhangi bir engelim yoktur. Hakkımda daha fazla bilgi için iletişim bilgilerimden bana ulaşabilirseniz, sizlerle yüz yüze de tanışmak isterim. Saygılarımla. 0543 783 55 33 cilcealper@gmail.com
  31.01.2019

Yeşim AYDIN DİDİN

2010 Haziran ayı Anadolu Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunuyum. Öğrenciliğimin son yılında öğrenci işçi olarak Anadolu Üniversitesi Yapı İşleri Daire Başkanlığında görev aldım. Mezun olduğum tarihten itibaren Yapıhan Mimarlık Mühendislik Plan Projede mimar olarak 2019 Ocak ayına kadar çalıştım. Mimari projelerin baştan sona tüm çizimlerinde ve takibinde görev aldım. İhale projelerinin tasarımlarında ,uygulama projelerinin hazırlanmasında,detayların çizilmesinde ve keşif metrajın hazırlanmasında görev aldım.
  09.02.2019

Yasemin Dikbıyık

Dumlupınar Üniversitesi 2017 Mimari Restorasyon Bölümü Mezunuyum. İş Deneyimi : Sağay Mimarlık ( Teknik Ressam ) Burak Aydın Mimarlık ( Teknik Ressam ) Program Bilgisi : Autocad, Archicad, Sketchup, Photoshop, Mikrosoft Office : Excel,Word,Powerpoint,Outlook. Öğrenmeye ve yeni bilgi edinmeye açığım. Çalışmalarıma devam edebileceğim bir çalışma ortamı arıyorum. Gerekli gördüğünüz durumda CV için mail adresim ile iletişime geçebilirsiniz.
  13.02.2019

ALPER ÇİLCE

Merhaba, - Eylül 2016 mezunu mimarım. - Daha öncesinde de önlisans İç Mekan Tasarımı bölümünden mezun oldum. - Mart 2018-Ekim 2018 tarihleri arasında DGR Project(Ataşehir/İstanbul) firmasında proje yöneticiliği yaptım. - Ekim 2016-Haziran 2017 tarihleri arasında Ulu Tasarım(Eskişehir) firmasında mimar olarak çalıştım. - Mimari çizim ve görselleştirme programlarına hakimim. - İşe alım sonucum olumlu olursa en geç 1 hafta içinde iş başı yapabilirim. - Bana iş fırsatı verildiğinde, bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirip, işimi en iyi şekilde yapıp firmanıza olumlu katkılar sağlayabilirim. - Askerlik görevimi tamamladığım için uzun süreli çalışmaya engel bir durumum yoktur. Zaman ayırdığınız için teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim. Saygılarımla. Alper ÇİLCE 0543 783 55 33 cilcealper@gmail.com
  13.02.2019

Fuat yalcin

2016 yili mimarlik fakultesi mimarlik bolumunden mezun oldum. Calismaya ogrencilik yillarinda part time olarak basladim. Mezun olduktan sonra 3 yil boyunca hastane projelerinde gorev aldim. Iyi derece de Ingilizce bilmekteyim. Ileri derece de autocad,lumion,sketchup gibi bilgisayar programlari kullanmaktayim. Sehir farketmeksizin ince is gerektiren santiye projelerinde gorev almak isterim. Herkese iyi calismalar dilerim.
  15.03.2019

Sevda gümüşsoy

2005 yılından bu yana mımarı sektorunde calıstım. 2012 yapıressamlığı öğretmenliği mezunuyum bursa da yaklasık 10 yıllık mımari ofıs (uygulama projesı) ve 2 yıllık restorasyon ofısı tecrubem var. Suanda eskişehirde ınsaat muhendıslıgı okuyorum uygulama projesi uzerıne yarı zamanlı calısabılecegım ıs arıyorum.
  23.03.2019

Aynur Keskin Akça

Yönetmeliğe uygun mimari uygulama projesi çizimi(autocad), taslak hazırlama(autocad,photoshop) , 3d cephe modelleme(idecad) konusunda deneyimliyim.
  25.03.2019

Abdullah YAĞIZ

Dicle Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden 2017 yılında mezun oldum. Yalova`da 1 yıl hem büro hem de şantiye ortamında çalıştım. Eskişehir`de ikamet ediyorum. Askerliğimi tamamladım. B sınıfı sürücü belgem bulunmaktadır. 3 boyutlu programlara hakimim. İlgilenenlere özgeçmişimi gönderebilirim. İyi günler...
  23.04.2019

Abdullah YAĞIZ

Dicle Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2017 mezunuyum. Eskişehir`de ikamet ediyorum. Yalova`da 1.5 yıllık ofis + şantiye karışımı bir tecrübem bulunmaktadır. Ardından askerlik görevimi tamamladım. B sınıfı ehliyetim bulunmaktadır. Uygulama projesi çizimi, modelleme, animasyon ve metraj çıkarma konusunda iyiyimdir. Önceliğim Eskişehir olmak üzere herhangi bir yerde iş arayışım bulunmaktadır. İlgilenenlere öz geçmişimi yollayabilirim.
  01.05.2019

Gökhan Şahin

Anadolu üniversitesi mimarlık bölümü 2018 yılı mezunuyum. Mimari programları kullanmada ve kavramada yetenekli biriyimdir. Birçok programı aktif olarak kullanmaktayım. Kendime ve çevreme birşeyler katacak bir iş ortamı aramaktayım. İletişime geçmeniz durumunda cv`mi gönderebilirim.
  05.05.2019

MEHMET KARTAL

1980 A.D.M.M.AKADEMİSİ MİMARLIK BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.28 YIL YURT DIŞI ŞANTİYELERİNDE SAHA MİMARI-ŞANTİYE ŞEFLİĞİ-PROJE MÜDÜRLÜĞÜ VE HAKEDİŞ KESİN HESAP GRUP MÜDÜRÜ OLARAK ÇALIŞTIM.HER TÜRLÜ ÜST YAPI VE RESTORASYON UYGULAMA PROJELERİNİZE AİT METRAJ-YAKLAŞIK MALİYET -HAKEDİŞ VE KESİN HESAP UZMANIYIM.HALEN ÇANAKKALE İLİNDE İKAMET ETMEKTEYİM.SAYGILARIMLA
  13.05.2019

Betul Durmus

Merhaba, 4 yil statik ,6 yil mimari uygulama proje tecrubem var. Yeni yonetmelikte ki eksiklerimi ve 3 boyutumu gelistirebilecegim mimarlik ofisinde calismak istiyorum. Saygilamla
  24.05.2019

DERYA CAR

Eskişehir Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümü öğrencisiyim. Mezun durumunda bulunmaktayım ofis ve şantiye stajlarım tamamlanmış sadece proje 5 ve bitirme projem bulunmakta olup okula gitme durumum az olduğundan kendimi mesleki açıdan geliştirmek ve sizlere faydalı olabilmek için uygun bir ofiste çalışmak istiyorum. Autocad , Photoshop , Archicad , Sketchup , Revit ,Lumıon , 3D Max (Başlangıç) programlarını kullanabilmekteyim. Bilgisayar yeteneklerim iyi olup yeni programlar öğrenmeye oldukça yatkınım ve istekliyim. Grup çalışmalarında ve insan ilişkilerinde oldukça uyumlu biriyim. Sizlerle çalışmayı dört gözle bekliyorum ilginiz için şimdiden teşekkür ederim...
  25.05.2019

DERYA CAR

Eskişehir Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümü öğrencisiyim. Mezun durumunda bulunmaktayım ofis ve şantiye stajlarım tamamlanmış sadece proje 5 ve bitirme projem bulunmakta olup okula gitme durumum az olduğundan kendimi mesleki açıdan geliştirmek ve sizlere faydalı olabilmek için uygun bir ofiste çalışmak istiyorum. Autocad , Photoshop , Archicad , Sketchup , Revit ,Lumıon , 3D Max (Başlangıç) programlarını kullanabilmekteyim. Bilgisayar yeteneklerim iyi olup yeni programlar öğrenmeye oldukça yatkınım ve istekliyim. Grup çalışmalarında ve insan ilişkilerinde oldukça uyumlu biriyim. Sizlerle çalışmayı dört gözle bekliyorum ilginiz için şimdiden teşekkür ederim...
  25.05.2019

adem taştan

autocad photosop kullanmayı biliyorum meslek yüksekokul mezunuyum eleman arayanlar irtibata geçebilir.
  01.06.2019

Ceylan

Sayın Yetkili, 2018 Gedik Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümünden mezun oldum ve iş arayışına devam ediyorum. Autocad, photshop, 3d max programlarını yeterli seviyede kullanabiliyorum. Gerekli görmeniz durumunda yüzyüze görüşmek isterim.
  24.06.2019

A.KERİM ŞAŞMAZ

Akdeniz. Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2019 mezunuyum. Proje okuma, danışmanlık ve uygulama konusunda kendimi geliştirmeye açık. Şantiye sahası yönetebilecek, sahada çözüm üretebilecek, ekip kurabilecek yapıdayım. Çözüm odaklı çalışma prensibim vardır. Ofis ortamında uyumlu olup öğrenmeye acık biriyim.Mimari program olarak Archicad,Revit,Sketchup orta seviye de bilip Autocadde ileri düzeyde bilgiye sahibim. Seyahat engelim bulunmamakta çalışma saatleri veya günleri için belirli bir kuralım bulunmamaktadır.
  25.06.2019

Mukaddes ÖZDALGIN

Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2018 mezunuyum. Bir yıllık iş deneyimim sonucunda uygulama projesi ve 3D görselleştirme - sunum konusunda deneyim kazanma fırsatım oldu. Autocad, archicad,photoshop,lumion ve 3dsmax programlarını kullanıyorum. Kendimi geliştirmek ve ekibinize dahil olmak isterim. CV ve portfolyom için maille ulaşabilirsiniz.
  27.06.2019

A.KERİM ŞAŞMAZ

Akdeniz. Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2019 mezunuyum. Mimari programlar olarak Lumion,Sketchup,Archicad ve Autocad`e hakimim. Keşif,metraj hesapları yapabilirim.Şantiye sahasında görev alabilecek ve bu görevi yeterince yerine getirebilecek yapıya sahibim..Antalyada veya İzmir İstanbul gibi şehirler de şantiyeler veya ofisin diğer şubesi varsa çalışmaya hazırım. Seyahat engelim bulunmamakta ve çalışma günleri konusunda belirli bir kuralım bulunmamaktadır.
  30.06.2019

Tuğçe Gezgin

2017 KTO Karatay Üniversitesi mimarlık mezunuyum. 2yıl ofis tecrübem var autocad,lumion,revit,photoshop programlarına hakimim uygulama projeleri çizdim.Aktif olarak iş arıyorum.
  01.07.2019

Didem açıkalın

Adnan menderes üniversitesi (Karacasu Memnune Yarenci İnci Myo) Mimari Restorasyon bölümü mezunuyum. Bu sektörde toplam 2 buçuk yıla yakın tecrübem var. -Ardeniz mühendislik (staj) -Atölye mimarlık Öğrenmeye açığım ve bu sektörde kendimi geliştirmek istiyorum.
  02.07.2019

Süleyman BİLDİK

Akdeniz üniversitesi mezunuyum. AutoCAD,revit,sketchup,photoshop,lumion programlarını biliyorum. Eskişehirde ikamet ediyorum.
  03.07.2019

Kübra AKGÜL

Karabük Üniversitesi Mimari Restorasyon Bölümü Mezunuyum. İş Deneyimi * Anitta Mimarlık * Mdr Tasarım Sektörde toplam olarak 2 yıllık bir deneyime sahibim. Program Bilgisi : Autocad, 3ds max, Photoshop. Restorasyon projesi , mimari proje, etüt , cephe tasarımı gibi alanlarda çalışmak ve kendimi daha da geliştirmek istiyorum. Öğrenmeye ve yeni bilgi edinmeye açığım.
  06.07.2019

Emre EŞME

-   Karabük Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümü 2017 yılı mezunuyum.  -   Autocad , 3ds Max , Mc Office , Photoshop programlarını kullanabilmekteyim. -   Eskişehir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü / Eskişehir (yardımcı kontrolör 2015) TAV - SERA Emaar Square Mall Şantiyesi Üsküdar / İstanbul (TAV ince işler departmanı yardımcı şantiye şefi 2016) TAV - SERA Emaar Square Mall Projesi Üsküdar / İstanbul (Kalite kontrol departmanı Teknik Ofis yardımcı saha mimarı 2017) olmak üzere toplamda dört ayda yaptığım üç stajla ilk tecrübelerimi edinmiş bulunmaktayım. -  Temel askerlik vazifemi bir yıl (2018-2019) Asteğmen rütbesiyle görev yaparak tamamladım. -   Herhangi bir lokasyon zorunluluğum bulunmamaktadır. -   Aktif olarak araç kullanabiliyorum (B sınıfı ehliyete ve kendi aracıma sahibim) -   Mesleğim gereği detaycı, özenli ve dikkatli çalışmanın, mutlak başarıya giden yolun temel taşları olduğunun bilincindeyim.Eğitim hayatım ve tecrübelerim doğrultusunda bir ekipte yer alma, bir takıma lider olma ve birlikte üretebilmeyi öğrenme fırsatım oldu. Bu nedenle çalışma ortamınıza kısa sürede uyum sağlayacağımı düşünüyorum. Fiziksel olarak zorlayıcı ve stresli çalışma ortamlarına kolayca adapte olabilecek azim ve iradeye sahibim. Kariyerimin devamında pozisyonumun gerektireceği sorumluluğu, merakla ve titizlikle üzerime alıp sizlerle birlikte aynı projede görev almaktan mutluluk duyarım. -   İlgilenenler için CV mi gönderebilirim.
  16.07.2019