İş Arayanlar

Vedat TAYLAN

Dicle Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden yeni mezun oldum.AUTOCAD,3D MAX ve Microsoft Office programlarını kullanabiliyorum.kendimi geliştirebileceğim iş ortamları aramaktayım.teşekürler
  21.09.2017

Egemen KAYA

2012 GAÜ Mimarlık mezunuyum. 2017`de ise AÜ Mimarlık Ana Bilim dalında yüksek lisansımı bitirdim. 1.5 yıl şantiyede 3 yılda proje ofisinde çalıştım. Odunpazarı belediyesi ve Tepebaşı belediyesinde toplamda 17 proje çizip ruhsatını aldım. İmar mevzuatına hakim, belediye sürecinin yönetiminde deneyimli, uygulama projelerinde malzeme bilgisine ve detay çözümlerine hakim, metraj yapabiliyorum. Seyahat engelim bulunmamaktadır. Çözüm odaklı birisiyim. AutoCAD, Sketchup, Photoshop programlarını kullanıyorum. Bununla beraber ``Proje ve Uygulama’’ denetçisi belgem bulunmaktadır. Askerden yeni döndüğüm için çalışmalarıma devam edebileceğim bir çalışma ortamı arıyorum. Gerekli gördüğünüzde yüz yüze görüşebilirim. Saygılarımla Egemen.
  01.10.2018

ALPER ÇİLCE

Merhaba, Eskişehir`de 1 yıl mimarlık ofisinde çalıştım. İstanbul`da 8 ay Proje Yöneticisi Mimar olarak çalıştım. Bu sürede bir çok mesleki deneyim edindim. Mimari uygulama projesi çizimi, 3D modelleme, proje tasarım ve takibi, metraj ve keşif hesabı çıkarma bu deneyimlerimden bazılarıdır. Askerlik görevimi tamamladım. Eskişehir`de düzenli olarak ve uzun süreli çalışabileceğim bir iş arıyorum. Hakkımda daha detaylı bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlerle yüzyüze de tanışmak isterim. Saygılarımla. Alper ÇİLCE 0543 783 55 33 cilcealper@gmail.com
  03.10.2018

HİLAL DURSUN

Sektördeki herkese merhaba. Ben İç Mimarlık alanında iş arıyorum. Ünvanım `İç Mimar` maaşım milyarlar olmak zorunda değil. Okuma imkanını geç elde etmiş biri olarak dezavantajlı olsamda, bunun çok daha fazla avantajı olduğu düşüncesindeyim. Misal, Önlisansı Mimari Deokoratif Sanatlar bölümünden bitirip bir kalifiye personel pozisyonuna uzak değilim, sonrasında İç mimarlık ve Çevre tasarımı ile lisans tamamladığım için Ofis ortamında kullanılacak gerekli programlarada yakınım. Bunların yanısıra okumanın ve iş hayatının kıymetini bilme noktasında benden önceki nesile daha yakın bir tutumdayım. Umduğum eski sistem `` her noktada görev verip her işi güvenle teslim edecek personel yetiştirme`` tarzında çalıştıracak bir firma bulmak. Bazı firmalar okul gibidir. Ama ben en çok bir yerden başlamak isteğindeyim. Yeni mezun bir iç mimara fırsat vermek isterseniz, lütfen benim ile iletişime geçiniz.
  03.01.2018

SENA KARA

-FREELANCE- Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 2015 mezunuyum. 2yıllık ofis tecrübem var(konut, okul,cami, üniversite derslikleri gibi çeşitli projelerin uygulama ve ruhsat çizimlerini yaptım) Şuanda (5 Aydır) aktif olarak İmam hatip okulu ve camisi projesinin şantiyesinde çalışmaktayım. Ruhsat ve uygulama projelerinizin çizimlerine dışarıdan destek verebilirim. İlgilenenler ulaşabilir.
  24.01.2018

NAZİF AYDIN

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİNDEN 2017 DE MEZUN OLDUM.YENİ MEZUN MİMARIM HIZLI ÖĞRENEN AKTİF BİR YAPIYA SAHİBİM.STAJ TECRÜBELERİMİN YANINDA BİGİSAYAR PROGRAMLARINA ÇOK HAKİMİM.PREZENTABL VE İNSAN İLİŞKİLERİNDE İYİ SORUN ÇÖZEBİLCEK BİR MİMARIM.İNSİYATİF ALABİLEN OTOMASYONU GÜÇLÜ HER AŞAMADA GEREKEN KARALARI ALABİLCEK BİRİYİM.HER ŞEHİRDE İKAMET ETME VE SEYAHAT İMKANIM VARDIR. AUTOCAD,SKETCHUP,PHOTOSHOP,LUMION PROGRAMLARINI ÇOK İYİ DERECEDE BİLİYORUM.
  25.01.2018

Güneş Oğuz Eşkinat

Eskişehir doğumluyum. 2014 Anadolu Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunuyum. Şu anda Anadolu Üniversitesi`nde hem Mimarlık - Yapı Bilgisi ana bilim dalında yüksek lisans, hem de Coğrafi Bilgi Sistemleri ön lisans öğrenimi görmekteyim. 2014 - 2015 Arasında İstanbul`da Met-San inşaat bünyesinde ofis elemanı olarak, genellikle uygulama projesi çizimlerinde çalıştım. Revit, AutoCAD, 3DsMax, Photoshop programlarını etkin kullanabilirim. ArchiCAD, Allplan, SketchUp ve Unreal Engine 4 programları ile deneyimim bulunmaktadır. Şu anda, çok az ders yoğunluğum olduğundan, boş kalan vaktimi çalışarak değerlendirmek istiyorum.
  05.02.2018

Tarık EBEOĞLU

YURT İÇİ VE YURT DIŞI GENİŞ ÖLÇEKLİ İNCE İŞLER SAHA UYGULAMALARINDA (OTEL,CAMİİ,REZİDANS PROJELERİ,ALIŞVERİŞ MERKEZİ,KAFETERYA-KAFE) ŞANTİYE ŞEFİ OLARAK ÇALIŞMIŞ, TASARIM,PEYJAZ,SİSTEM DETAYLANDIRMA, HAKEDİŞ VE BENZERİ KONULARINDA SEKTÖRÜNDE TECRÜBELİ, 2013 YILI MEZUNU,ÇOK İYİ DERECEDE YABANCI DİLLERE HAKİM,ASKERLİK ENGELİ BULUNMAYAN MİMAR OLARAK TAKIM ARKADAŞI OLABİLECEĞİM İŞ YERİ ARAYIŞI İÇERİSİNDEYİM.İLGİLİLERE DUYURULUR.İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.
  07.02.2018

Yeşim Belviranlı

Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümü öğrencisiyim. Mezun durumdayım ve yalnızca devam zorunluluğu olmayan diploma projesi dersim var. Aylık görüşmeler harici kendimi geliştirebileceğim bir iş aramaktayım. Şantiye stajımı 2015 yılında İzmir`de Katal inşaat`ta, ofis stajımı 2016`da İzmir`de Stüdyo Evren Başbuğ`da tamamladım. İyi derecede AutoCAD, Revit, Lumion, Photoshop, Office programları; orta derecede Skech Up, ArchiCAD kullanmaktayım. Öğrenmeye açık, istekli ve hızlı öğrenen biriyim.
  13.02.2018

aysel ozgenc

Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümünden ocak ayında mezun oldum. İş arıyorum. Portfolyom için issuu linki http://bit.ly/2tcGCHS`dir.
  02.03.2018

MERVE CANSİZOĞLU

Anadolu Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık bölümünden mezunum. Autocad, Photoshop programlarına iyi derecede; Archicad, Revit, Lumion programlarına orta derecede hakim olup Eskişehir’ de 6 ay mimarlık ofisinde hem uygulama projelerinin çiziminde, hem görselleştirme ve 3Dgörselleştirme işlerinde görev aldım. 2015’de Erzincan’da bir mimari ofiste şantiye stajıyla birlikte 3 ay ofis tecrübesi edindim. 2016’da İstanbul’ da Ağaoğlu Şirketler Grubu Akdeniz İnşaat’ da büro stajımı tamamladım. Öğrenmeye açık, istekli ve hızlı öğrenen biriyim. Ofis tecrübesine sahip olup, bildiklerimi geliştirmek ve ekibinize dahil olarak size yardımcı olmak isterim. CV’ m ve iletişim için maille ulaşabilirsiniz. Teşekkür ediyorum şimdiden…
  10.03.2018

Gizem Kültür

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mimarlık bölümünden 2017 Eylül ayında mezun oldum. 4KA Group`ta şantiye, Seyhan Belediyesi`nde ofis stajı yaptım. AutoCad, SketchUp, PhotoShop, Revit, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmekteyim. Mezun olduktan sonra 2 ay mimarlık ofisinde çalıştım. Mimari teknik çizim, görselleştirme ve metraj konusunda deneyimim var. Kendimi geliştirebileceğim tam zamanlı bir iş arıyorum.İlgilenirseniz portfolyomu gönderebilirim. Teşekkürler.
  14.03.2018

Yasemin Dikbıyık

Dumlupınar Üniversitesi / Mimari Restorasyon Bölümü 2017 mezunu. Bilgisayar Bilgisi : AutoCaD , Photoshop , Sketchup Pro , Mikrosoft ( Excel , Word , Powerpoint , Outlook ) İş Deneyimi : Sagay Mimarlık ( Tekniker ) Öğrenmeye ve yeni bilgi edinmeye açığım. Çalışmalarıma devam edebileceğim bir çalışma ortamı arıyorum. Gerekli gördüğünüz durumda CV için mail adresim ile iletişime geçebilirsiniz..
  25.03.2018

Yasin Demir

3 Temmuz 2017 Esogü Mimarlık mezunuyum. Tam zamanlı iş arıyorum.
  04.04.2018

pouyan sobhani

Mimarlık Yüksek Lisansı IRANda, Bilgisayar yazılımı : Auto Cad, 3dsMax, Vray, Photoshop, SketchUp, Office
  09.04.2018

Mukaddes ÖZDALGIN

Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2018 mezunuyum. Stajlarım boyunca uygulama projesi ve 3D görselleştirme konusunda deneyim kazanma fırsatım oldu. Autocad, archicad,sketchup,photoshop,lumion programlarını kullanıyorum. Kendimi geliştirmek ve ekibinize dahil olmak isterim. CV ve portfolyom için maille ulaşabilirsiniz.
  09.04.2018

Melike Güler

Anadolu Üniversitesi mimarlık bölümü 2016 mezunuyum.Öğrenciyken 2 ofiste çalıştım mezun olduktan sonra ise 1.5 yıl Eskişehir`de mimarlık ofisinde çalıştım.Uygulama projesinin ve rutin ofis işlerinin her adımına hakimim.Autocad,Archicad,Photosop,Artlantis programlarını iyi derecede biliyorum. İlgilenenlere CV mail atabilirim.
  11.04.2018

Asma Habibzadeh

iran tabriz üniversitesi` nden 2016 da mezun oldum,şuan osmangazi ünivarsitesi` nde yüksek lisans öğrencisiyim,iyi derecede Atuocad ve photoshop orta derecede 3dmax kullanıyorum,mimarlık ofislerinde çalışmak üzere iş arıyorum.
  11.04.2018

Mukaddes ÖZDALGIN

Anadolu Üniversitesi Mimarlık bölümü 2018 mezunuyum. Stajlarım boyunca uygulama projesi ve 3D görselleştirme konusunda deneyim kazanma fırsatım oldu. Autocad, archicad, sketchup, photoshop, lumion programlarını kullanıyorum. Kendimi geliştirmek ve ekibinize dahil olmak isterim. CV ve portfolyom için maille ulaşabilirsiniz.
  13.04.2018

Ayşe Sungurlu

Anadolu Üniversitesi Mimarlık-İçmimarlık 2017 mezunu. İş deneyimi: Homs- Hakan mobilya Bilgisayar Bilgisi: AutoCAD, ArchiCAD, Sketchup-Vray, 3Dsmax, Photoshop, AutoCAD Cv ve portfolyem için maille ulaşabilirsiniz.
  19.04.2018

Emine Barut

2017 yılı Haziran Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum.7 aylık proje ofisi deneyimim var. İyi derecede Autocad, Revit ve 3ds max ,photoshop ,Vrayde (render) proğramlarını kullanıyorum. Mimari tasarım ,Uygulama çizimi ,Dış mekan özellikle cephe görselleştirilmesi, Photoshopta taslak boyama ve tefriş düzeni belediye iş takibi bu süreçlerde tecrübeliyim.Öğrenmeye ve yeni bilgilere açığımdır. Çalışmalarıma devam edebileceğim bir çalışma ortamı arıyorum.İstenildiği takdirde portfolyomu gönderebilirim.İlginiz için teşekkürler ,hayırlı günler dilerim..
  20.04.2018

Merve Karabulut

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mimarlık bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. 31 iş günü şantiye stajı yapmam gerekmektedir.
  20.05.2018

Serhat YALÇIN

2017 Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum askerliğimi tamamladım, askerden önce Bandırma` da Külcü Proje`de 3 aylık ofis deneyimim bulunmaktadır, şantiye stajımı İstanbul`da GB Mimarlık ve Mühendislik şirketinde Sütlüce`deki bir otel şantiyesinde, büro stajımı da İstanbul`da Bahçeşehir İnşaat şirketinin Bahçeşehir Üniversitesi Kuzey Kampüs projesinin şantiye ofisinde tamamladım. Autocad, Archicad, Revit, Sketchup, Photoshop, Lumion programlarını iyi derecede 3dsmax, Vray programlarını başlangıç seviyesinde kullanabilmekteyim. İş ortamına, grup çalışmasına kolay adapte olurum, istekli kolay gelişen biriyim, kendimi geliştirip daha fazla ofis tecrübesi edinip çalıştığım yere de katkıda bulunmak isterim. CV` m için mail adresimden ulaşabilirsiniz.
  28.05.2018

Mustafa Alper ÖZÇAM

Isparta, Süleyman Demirel Üniversitesi Mimarlık bölümü (2018) mezunuyum. Autocad , Sketchup 3d , Vray render , Lumıon render ve Adobe Photoshop proğramlarını kullanıyorum. 6 aylık şantiye şefliği ve 3 aylık ofis tecrübem var. Tam zamanlı iş arıyorum.
  13.06.2018

Mesut İslah

Balıkesir Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun olmam için sadece büro ve şantiye stajlarım kaldı. Bu yüzden memleketim olan Eskişehir`e kesin dönüş yaptım. Lisans eğitimim sırasında birkaç farklı ofiste toplamda 1 yıl kadar çalışma imkanı buldum. Hem stajlarımı yapabileceğim hem de sonrasında çalışmaya devam edebileceğim bir ofis arıyorum.
  13.06.2018

Mesut İslah

Balıkesir Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun olmak için sadece büro ve şantiye stajlarım kaldı. Memleketim olan Eskişehir`e kesin dönüş yaptığım için burada stajlarımı yapabileceğim ardından da çalışma hayatıma devam edebileceğim bir ofis ortamı aramaktayım. Lisans eğitimim sırasında Balıkesir ilinde yaklaşık 1 yıllık piyasa tecrübesi edindim.
  14.06.2018

Nisanur Akgül

Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümü öğrencisiyim. Mezun durumunda bulunmaktayım ofis ve şantiye stajlarım tamamlanmış sadece bitirme projem bulunmakta olup okula gitme durumum az olduğundan kendimi mesleki açıdan geliştirmek ve sizlere faydalı olabilmek için uygun bir ofiste çalışmak istiyorum. İyi derecede Autocad , Photoshop orta derecede Archicad başlangıç seviyesinde de Sketchup programlarını kullanabilmekteyim. Bilgisayar yeteneklerim iyi olup yeni programları öğrenmeye oldukça yatkınım ve istekliyim. Grup çalışmalarında ve insan ilişkilerinde oldukça uyumlu biriyim :) Sizlerle çalışmayı dört gözle bekliyorum ilginiz için şimdiden teşekkür ederim :) ...
  25.06.2018

İrem YAŞAR

Necmettin Erbakan Üniversitesi Mimarlık- Mühendislik Fakültesi mimarlık bölümü 2018 mezunuyum.Okul döneminde şantiye ve ofis stajlarımı yapmış bulunmaktayım. Ofis stajımı istanbul`da bulunan proje ag de 30 iş günü yaptım.Ayrıca beta tasarım grubunda 2 aylık bir ofis deneyimim bulunmaktadır. İyi düzeyde autocad, archicad, photoshop ; orta düzeyde sketchup ve lumion ; başlangıç düzeyde de 3ds max programlarına hakimim. Programlar konusunda kendimi geliştirmeye açık ve istekli biriyim. Portfolyo ve daha detaylı bilgi için mail adresimden ve telefon numaramdan ulaşabilirsiniz.
  04.07.2018

Murat Karakuş

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümü 2018 yılı mezunuyum. İyi düzeyde Autocad, 3DS Max Vray Render motoru ve orta düzeyde Revit ve Photoshop bilgim var.Diğer BIM programlarına da aşinalığım var. Ofis ve şantiye stajlarımı yaptım.Öğrenim gördüğüm yıllarda rölöve restorasyon işinde tecrübem oldu.Kendimi geliştirebileceğim farklı iş tecrübeleri kazanabileceğim bir ofis aramaktayım.
  05.07.2018

SEDANUR ÇINAR

2017 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mimarlık Bölümü`nden mezun oldum. Eskişehir Şehir Hastanesi ve Bursa Şehir Hastanesi`nde saha mimarı ve teknik ofis mimarı olarak izolasyon ve ince işler firmalarında toplamda 1 yıl çalıştım. Bursa Şehir Hastanesi`nde halen izolasyon firmasında teknik ofis mimarı olarak çalışıyorum. Eskişehir içinde saha ya da teknik ofis mimarı pozisyonları için cv`mi yollayabilirim.
  07.07.2018

Zeliha ÇİLSAL

Anadolu Ünv. İçmimarlık bölümü mezun durumdayım, Temmuz sonu diplomamı alacağım. Orta derece Autoced , 3dmax , sketchup biliyorum. Yeni proğramları öğrenmeye açığım.
  16.07.2018

Hasan KARA

2018 Karadeniz Teknik Üniversitesi Mİmarlık Fakültesi mezunuyum.İyi derecede Autacad Sketchup lumıon photoshop orta derecede 3dmax ve archicad biliyorum. Uygulama projelerinde yer aldım.Kendimi geliştirebileceğim bir ofis arıyorum.Portfolyo ve cv`mi ilgilenen firmalara gönderebilirim.Saygılarımla...
  18.07.2018

Milad javadi

autocad , 3dsmax mimarlik bilgisayar programlarina hakimim , dis ticaret ve electornic ticaret konusunda ilgliyim , ve html ,css,php,jquery,phpmyadmin,internet sitesi design etmek ve site yonetmek konusunda bilgi sahibim.
  21.07.2018

Hatice Elmas

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunuyum. Anadolu Üniversitesi yeni adıyla Eskişehir Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümü Mimari koruma tezli yüksek lisans öğrencisiyim. Tez dönemindeyim. Seyitgazide Sokak Sağlıklaştırma projesi üzerinde tezimi çalışıyorum. Ana dillerim dahil 4 dil biliyorum ( Türkçe- Kürtçe- İngilizce- Korece). Eskişehirde ikamet ediyorum ve devam ettirmeyi planlıyorum. İş arıyorum. Kullandığım programlar: AutoCad- ArchiCad- SketchUp- Photoshop- Microsoft Office-Akınsoft Wolvox.
  26.07.2018

Elif Çakır

Afyon Kocatepe Üniversitesi Mimari Restorasyon bölümünde okuyorum. İlk dönemden tek dersim kaldı. Stajımı Ekol mimarlıkta şantiye de yaptım. Ve bu süreçte şantiye üzerinde yapılan çoğu işlevi gördüm ve biliyorum. AutoCAD ve Donanım iyi düzeyde. MS Windows - MS Office çok iyi düzeyde
  27.07.2018

Merve Songur

Kocaeli Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü 2017 mezunuyum. Kocaeli Üniversitesinde Mimari Restorasyon ve Renovasyon alanında yüksek lisansım devam etmektedir. 2 yıl mimari tecrübem bulunmaktadır. Mimarlık eğitimim devam ederken 1 yıl süreyle Bozdağ Mimarlıkta ; mezun olduktan sonra ise 1 yıl KT Tasarımda çalıştım. Çalıştığım şirket multi-disiplin çalışma ortamı olan bir mimari ofisti ve BIM protokolleri ile diğer disiplinlerle ortak çalışıyorduk. Aktif olarak projelerimde BIM protokolleriyle destekli Revit projeleri üretebiliyorum. Çalıştığım projeler öz geçmişimde yer almaktadır.Autocad,Revit,Lumion,Photoshop,Sketcup programlarını kullanabilmekteyim. Önceliğim BIM sistemiyle çalışan ofislerdir. Pozisyon için uygunluğum halinde işe 1 hafta içerisinde başlayabilirim. İlginiz için teşekkür ederim.
  29.07.2018

HARUN KILIN

2018 yılında necmettin erbakan üniversitesi mimarlık bölümünden nden mezun oldum.Eğitimim boyunca konut projesi, kafe tasarımı,butik otel projesi, belediye binası projesi, terminal projesi ve üniversite yerleşke tasarımı projelerini aldım. Antalya Akseki ilçesinde grup arkadaşlarımla beraber rölöve-restitüsyon-restorasyon prejesinde yer aldım. yine lisans eğitimim içinde şantiye ve büro stajlarımı yaptım. iyi seviyede autocad, sketcup, photoshop ve lumion kullanabiliyorum.orta seviyede 3ds max biliyorum ilginiz için şimdiden teşekkürler..
  31.07.2018

Gamze Kübra Bayraktar

Adnan Menderes Üniversitesi Karacasu MYO Mimari Restorasyon Programından mezun oldum. Biraz biraz AutoCAD ve 3ds max biliyorum.
  05.08.2018

ayşe küçük

Merhaba Ben Ayşe Küçük.Mimari uygulama projesi çizmek,İhale dosyası hazirlamak,hakediş yapmak ve ofis yönetimi konusunda tecrubeliyim.daimi çalışabileceğim bir iş arıyorum. saygılar
  28.08.2018

EMRE AHLAT

Merhaba; Freelance olarak 3d max desıgn Photoshop ve proje etüt uygulamalarını yaptırmak isteyenler bana ulaşabilirler. İyi çalışmalar.....
  28.08.2018

Fethiye BAŞ

Anadolu Üniversitesi mezunu mimarım.4 yıldır Eskişehir`de mimarlık ofislerinde,ruhsat projelerinde çalıştım. Halihazırda çalışmaktayım.Autocad,Sketch-up,Archicad,Photoshop programlarını ileri düzeyde kullanıyorum. Freelance olarak etüd,cephe ve uygulamalarınızda destek olabilirim.İletişim arayabilir, mail atabilirsiniz.
  04.09.2018

Ayse küçük

Merhaba Metraj çıkarmak, keşif, ihale dosyası hazırlamak, hakediş yapmak, uygulama projesi çizmek, ofis yönetimi konularında deneyim sahibiyim. Ekip çalışmasına uygun vasıflardayım. Daimi çalılabileceğim, disiplin ve işine önem veren, öğretmeye açık, personeline saygı duyabilen bir iş yerinde iş arıyorum. Tesekkür ederim
  06.09.2018

Yusuf Arıcı

Yıldız teknik üniversitesi mimarlık bölümü 2017 mezunu tasarım, avam ve uygulama mimari projeleri, 3d render ve görselleştirme konularında yetkin ve istekli. Çizim ve modelleme programlarında hızlı ve pratik, fuar standı ve iç dekorasyon projelerinin keşiften imalat ve teslime dek tüm aşamalarını başarıyla gerçekleştirmiş, ileri ingilizce ve temel düzeyde almanca iletişim yetilerine sahip bir yıl tecrübeli mimar. İkamet ve seyahat engeli bulunmamaktadır.
  09.09.2018

Züleyha dalkilic

Yönetmeliğe uygun etüt hazırlanmakta ve mimari uygulama projesi çizmekteyim.Projelerin etüt asamasından ruhsat alma sürecine kadar takibini yapmaktayım.6 yillik mimari uygulama deneyimim vardır.
  25.09.2018

Gizem ELİBÜYÜK

Anadolu Üniversitesi 2018 mezunuyum.Ofis ve şantiye stajımı yapmış bulunmaktayım. Autocad,Archicad,Photoshop,Sketchup ve Lumion programlarını kullanmaktayım.Öğrenmeye açık ,hızlı öğrenen biriyim.Kendimi geliştirebileceğim tam zamanlı bir iş aramaktayım.
  06.10.2018

BUKET İPEK

Merhaba, ben Buket İpek. Gaziantep Üniversitesi Mimarlık Bölümü İngilizce mezunuyum. Ayrıca bir dönem Bialystok University of Technology `de (Polonya) mimarlık eğitimi aldım. Kendimi geliştimenin yanı sıra iş kültürünü benimseyip çalışma hayatına bir adım atmak istiyorum. Öncelikli hedefim kesinlikle maddi değil, iş hayatında yoğrulup kendimi geliştirmektir. Özenli, istekli ve dikkatli çalışmanın yanı sıra sorumluluk alma bilinci sayesinde çalıştığım yeri ve kendimi geliştirebileceğime inanıyorum. Autocad, Photoshop, Sketch-up,Vray,3D max ,Archicad,Ms office programlarına hakimim.İkametim çalıştığım yere göre değişebilir. Kullandığım programlara, katıldığım seminerlere , stajlarıma CV` den ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 5 aylık staj deneyimim bulunmaktadır. Eğer uygun görürseniz özgeçmişimi ve çalışmalarımın yer aldığı portfolyomu mail yoluyla gönderebilirim.
  16.09.2018

HALENUR ÖZÇIBIK

Anadolu Üniversitesi Mimarlık bölümünde mezun durumundayım ancak bitirme projemden dolayı Ocak ayına kadar diplomam yok.Stajlarımı yapmış bulunmaktayım.Autocad,Sketchup,Photoshop,Archicad ve ofis programlarını kullanabilmekteyim.Ofis veya şantiye ortamında kendimi geliştirmek istiyorum.İlgilenen ve yardımcı olabilecek kişilere CV gönderebilirim.
  17.09.2018

Züleyha dalkilic

Yönetmeliğe uygun etüt hazırlanmakta ve mimari uygulama projesi çizmekteyim.Projenin etüt asamasından ruhsat alma surecine kadar takibini yapmaktayım.Is arıyorum mimari ofislere dışardan proje destegide verebilirim.
  17.09.2018

Büşra Orkan

Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümü-2018 mezunuyum.İyi derecede AutoCAD,ArchiCAD,Photoshop;başlangıç seviyesinde Lumion,ScketchUp,ideCAD,Illustrator programlarını kullanıyorum. Şantiye stajları: Ekinci İnşaat(Mersin), Petkon Müh. İnş. Tic. Taah. Tic. ve San. Ltd. Şti(Eskişehir) Ofis Stajı: Öztaş İnş. Müh. Taah. Tic. Ltd. Şti.(Mersin) Cv için mail adresimden ulaşabilirsiniz.
  27.09.2018

Hatice Merve Bayram

Bu yıl Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi`nden mezun oldum.Gaziantep Üniversitesinden yatay geçiş yaptım. İyi düzeyde Autocad,Revit,Sketchup ve Photoshop kullanıyorum.Lumion programında kendimi geliştiriyorum. 2 yıl şantiye 2 yıl büro stajı yaptım ve her iki alanda da çalışabilirim. 4 ay İnegöl`de Öztürkler Yapı-İnşaat`ta şantiye şefliği yaptım. CV`m için maille ulaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ediyorum.
  08.10.2018

Emel Karabıyık

Anadolu Üniversitesi 2018 ocak mezunuyum. 3 aylık bir süre ile bir proje için Anadolu Üniversitesi rektörlüğünde çalıştım. Şu an Osmangazi Üniversitesinde yüksek lisans yapıyorum. Pazartesi ve çarşamba olmak üzere iki gün dersim var. İyi derecede Autocad, Sketchup ve Photoshop, başlangıç seviyesinde Revit biliyorum. Ders günlerimin az olması sebebiyle kalan günlerimde kendimi geliştirmek üzere iş arıyorum.
  10.10.2018

MERVE NUR DOĞAN

2018 ODTÜ mimarlık mezunuyum, şuanda da Hacettepe iç mimarlık bölümünde yüksek lisans yapmaktayım. Autocad, revit, photoshop, lumion programlarına hakimim. Katılımcı tasarım,sürdürülebilirlik ve restorasyon alanlarına ilgiliyim. Katıldığım çeşitli atölye ve çalışmalarda bu alanlarda -özellikle rölöve alma- tecrübe kazandım ve disiplinler arası çalışmalarda bulundum. Ali Sinan Mimarlıkta ofis, Ankara hızlı tren garı inşaatında şantiye stajımı yaptım. Kendimi geliştirmeye istekliyim ve hızlı öğrenen biriyim. Ekibinize dahil olmak isterim. Gerekli görüldüğü taktirde cv gönderebilirim.
  13.10.2018

büşra öztürk

7 yıl profesyonel mesleki ve yönetim alanlarında deneyimim vardır. MSGSÜ-Mimarlık Bölümü 2011 mezunuyum. Halen YTÜ`de tezli yüksek lisansıma devam etmekteyim.
  14.10.2018

Buse Baloğlu

Anadolu Üniversitesi Mimarlık bölümü mezun durumundayım devam zorunluluğu olmayan diploma projesi alıyorum. Şantiye stajımı Ağaoğlu Maslak 1453`te , ofis stajımı Ankara Kök Mimarlık ve Restorasyon ofisinde yaptım.Eskişehir Ekol Mimarlık Restorasyon Restitüsyon ofisinde 4 ay , Anadolu Üniversitesi Rektörlüğünde 3 ay bir proje kapsamında çalıştım. Bunlara ek olarak bir Tübitak projesinde 1.5 yıl kadar bursiyer olarak aktif çalıştım. İyi derecede AutoCAD, Adobe Photoshop,Adobe Premier,Adobe İllustrator,Revit,Lumion ,başlangıç seviyesinde Arcgis,ArchiCAD ve Artlantis kullanabiliyorum.Pazartesi günleri aldığım yükseklisans derslerinden kalan zamanlarda kendimi geliştirmek üzere iş arıyorum. Cv için mailimden ulaşabilirsiniz.
  16.10.2018

Ebru AYAS

Mevcut projelerinizin 3d görselleştirilmesi yapılır. Referans Aydın Köse Mimarlık
  18.10.2018

HAYATİ KAKAÇ

Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümünde Mezun durumundayım ancak projelerimden dolayı Hazirana kadar Eskişehir de ikamet edeceğim. Ofis ve Şantiye stajlarımı yapmış bulunmaktayım. Autocad, Photoshop, Archicad, İdecad mimari, lumion ,Sketcup ve ofis Proğramlarını biliyorum. Eskişehir de Ofis veya Şantiye ortamında kendimi geliştirmek istiyorum...
  22.10.2018

Göker Malik Altuntaş

Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. ArchiCad yazılımına ileri düzeyde hakimim. Eşzamanlı olarak plan, kesit, görünüş ve modelleme elde edebiliyorum. Elde ettiğim çizimler temiz ve teslime hazır biçimde oluşuyor. (Başka bir yazılım ile düzenlemeden belediyelere sunulabilir) 2018 Ocak ayı mezunuyum. Piyasa`da öğrenciyken ve mezun olduktan sonra çalıştım. Stajımı Almanya`nın Bremen şehrinde tamamladım. Seyahat engelim bulunmayıp, başta Eskişehir olmak üzere Ankara, İstanbul veya İzmir illerinde, hizmetlerimden faydalanmak isteyecek bir ofis ile çalışmak istiyorum. Lütfen yüzyüze görüşmek üzere davet etmekten çekinmeyiniz. Saygılarımla arz ederim... Göker Malik Altuntaş
  23.10.2018

Göker Malik Altuntaş

Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Stajımı Almanya`nın Bremen ilinde tamamladım. ArchiCad yazılımına son derece hakimim. Çıktıya hazır plan-kesit-görünüşler ile modellemeyi aynı anda, temiz halde elde edebiliyorum. Başta Eskişehir olmak üzere Ankara, İstanbul, ve İzmir illerinde iş arıyorum. Bilgilerinize Saygılarımla arz ederim. Göker Malik Altuntaş Portfolyo: https://issuu.com/gokermalik/docs/g_ker_malik-ext
  23.10.2018

İrem EKİCİ

2017 Afyon Kocatepe Üniversitesi Mimari Restorasyon bölümü mezunuyum.İş tecrübem yok bundan dolayı kendimi geliştirebileceğim iş arıyorum, autocad ve office programlarını kullanabiliyorum. Mimarlık bölümünde lisans tamamlama yapacağım bu yüzden sektörde olup kendime değer katmak istiyorum. Güler yüzlü, sempatik çabuk öğrenip, kavrayan biriyim. İşkurun isbaşı eğitim programıyla da çalışırım
  02.11.2018

Samed Kavaklı

Merhaba, Çankaya Üniversitesi İç Mimarlık mezunuyum. 2013 Aralık ayından 2018 Mayıs ayına kadar bilfiil inşaat sektöründe öncü bir firmada çalıştım. Eğitimim devam ederken yarı zamanlı şantiye deposunda çalışıp işin düzenini, ast üst iletişimi, disiplini ve malzemeleri yerinde öğrendim. 2015 yılında eğitimimi tamamladıktan sonra tam zamanlı iş hayatıma İç Mimar ünvanımla ofis teknik elemanı olarak devam ettim. Bu süre zarfı içerisinde proje revizyon ve uygulama alanlarında görev aldım. Çalıştığım firmanın yaşadığı ekonomik zorluklar yüzünden, mesleğimde beni eğiten beni geliştiren patronuma vefa göstermek için 2018 mayıs ayına kadar bir çok farklı pozisyonlarda görev aldım. Mesleğimden uzaklaşma noktasına geldiğimi ve artık zorluklara dayanamadığımız durumda yeni iş arayışına başladım. Öz geçmişimi ve portfolyomu e-posta yoluyla iletebilir dilerseniz yüz yüze görüşme sağlayabilirim. Ankara`da ikamet ediyorum, ulaşım sorunum bulunmamaktadır. Mesleğimi layığıyla icra edeceğime ve bu sektöre katabileceğim şeyler olduğuna inanıyorum. Okuduğunuz veya değerlendireceğiniz için teşekkür ederim, saygılarımla... Samed Kavaklı
  02.11.2018

AYSEL YILDIRIM

Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2018 mezunuyum. İyi derecede Autocad , Archicad , Photoshop , Ms office ; orta derecede ScketchUp , Artlantis başlangıç seviyesinde 3ds max , Revit , Arcgis programlarını kullanıyorum. Disiplinli çalışma prensibine sahip, yeniliklere açık , hızlı ögrenen biriyim. Ekibinize dahil olmak isterim. Portfolyo ve CV için mail adresinden ulaşabilirsiniz.
  03.11.2018

AYSEL YILDIRIM

Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2018 mezunuyum. İyi derecede Autocad , Archicad , Photoshop , Ms office ; orta derecede ScketchUp , Artlantis başlangıç seviyesinde 3ds max , Revit , Arcgis programlarını kullanıyorum. Disiplinli çalışma prensibine sahip, yeniliklere açık , hızlı ögrenen biriyim. Ekibinize dahil olmak isterim. CV ve portfolyo için mailden ulaşabilirsiniz.
  05.11.2018

Murat Gul

Doğu Akdeniz Üniversitesi -Mimarlık Fakültesi (%100 ingilizce) mezunuyum . 9 ay kadar ofis tecrübem var . meslegimle ilgili bir çok programı iyi seviyede kullanıyorum (3d`s max , autocad , photoshop, lumion, sketchup vs. ) Askerligimi yaptım . B sınıfı ehliyet sahibiyim aktif olarak araç kullanabiliyorum. Detaylı Cv ve portfolyo için muratgul111321@gmail.com veya 0544 692 48 53 `den ulaşabilirsiniz .
  07.11.2018

Tuğba Kılıçkaya

2018 mimarlık bölümü mezunuyum. İyi derecede autocad, sketchup, lumion ve orta seviyede photoshop, 3ds max kullanabiliyorum. Kolay öğrenirim kendimi geliştirmek istiyorum. İlgilenenlere cm i gönderebilirim.
  08.11.2018

Gökçe Taştan

4 yıllık tecrübeli mimarım, Eskişehir de ikamet edeceğimden yeni iş arayışım bulunmaktadır. İstanbulda kentsel dönüşüm alanında danışmanlık ve mimari proje hizmeti veren firmada yönetmelikler doğrultusunda proje ürettim. İş sözleşmeleri hazırlama teklif süreçleri konusunda tecrübe sahibiyim. Daha sonra 5 bloklu bir rezidans projesinde şantiye mimarı olarak çalıştım. Mimari oda kaydım ve şantiye şefliklerim bulunmaktadır. Autocad, Photoshop, 3dmax programlarını kullanabiliyorum. Firmanızın arayışının niteliklerimle uyması doğrultusunda benimle iletişime geçmenizi rica ediyorum.
  13.11.2018

Yasin GİRGİNOĞLU

Merhabalar, ben Yasin Girginoğlu. Lefke Avrupa Üniversitesi Mimarlık bölümünden başarı ile mezun oldum (2018). Etkin iletişim becerilerine sahip, tasarım yönü kuvvetli, mimari kuram ve ekollere ilgi duyan, teknik literatüre hakim biriyim. Eskişehir`de düzenli çalışabileceğim iş arıyorum. Gerekli tüm detaylı bilgiler için iletişime geçebilirsiniz. Telefon : 05550303099 E-posta: yasingirginoglu@gmail.com
  16.11.2018

Fulya Bayat

İstanbul Aydın Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi bölümü 2018 mezunuyum autocad, photoshop, excel, revit, 3D max vb. programları kullanmak ile birlikte araştırma, öz motivasyon, girişimcilik ve farklı yetenekler edinme noktasında kendimi geliştirdim. İş yaşamında hızlı ve efektif olma konusunda son derece özverili ve hevesli olup pozisyonun gerektirdiği sorumluluğu merak ve istekle üzerime almak istediğimi belirtmek isterim. Detayları konuşmak ve portfolyo için arayabilirsiniz teşekkürler...
  30.11.2018

Nur oksuz

FREELANCE MİMARİ TEKNİK ÇİZİM, AVAN PROJE ÇİZİMİ YAPILIR.
  05.12.2018

Nurullah Turan

Merhaba, Yüzüncü yıl Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü mezunuyum.Askerlik hizmetim 2020 ye kadar tecilli. Autocad, Office, Sketchup,paint REvit(orta düzey)programlarına hakimim. Hakediş, metraj, ataşman hazırlama işlerinde çalıştım Kendimi geliştirebileceğim bulunduğum şirkete önemli katkılarda bulunabileceğim Şantiye veya Ofis çalışma ortamı Arıyorum.Çalışma sürecimin ilk dönemlerinde işin uygulama bölümündeydim. mekanik imalatını yakından takip ettim. Bir sonraki aşamada bina tasarımı, uygulaması ardından iç mekan tasarımı, uygulaması yaparak bir binanın tüm detaylar ile uğraştım. Ardından büyük bir şantiyenin ince işler bölümünde şantiye şefi ünvanı ile dizayn, kalite ve teknik ofis işlerini yürüterek tamamen uygulamada yer aldım. İnşaat sektöründe hem tasarım hem de uygulama da yer Aldım.İlgilenenler İçin CV’mi Gönderebilirim
  05.12.2018

MERVE MEMİŞ

Merhaba,Kocaeli üniversitesi iç mimarlık 2018 haziran mezunuyum.Öğrencilik dönemimde 4 ay kadar mobilya sektöründe çizim,üretim,uygulama alanında bulundum.Çalışmalarımda özel tasarımlar olduğu gibi toplu konut mobilya çiziminde de bulundum.Sonrasında 5 ay kadar Kocaelideki çeşitli ofislere freelancer olarak çizim yaptım.Bilgisayar bilgilerim Autocad,Sketch up,3d Max,Adeko,Photoshop tur.Tecrübelerim mobilya sektörüne dayanıyor olsa da sahada da görev almaktan büyük zevk duyuyorum. Bazı iş ve okul çalışmalarımın linki: https://www.behance.net/MerveMemiss
  06.12.2018

Fulya Bayat

İstanbul Aydın Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Yüksek lisans sebebi ile eğitim hayatıma Eskişehir`de devam etmekteyim. Autocad, revit, photoshop, excel,power point, word vb. programları kullanabiliyorum tasarıma, yeni üretime, renovasyona ilgiliyim çalışmanın daima başarı getireceğinin bilincindeyim iş yaşamında efektif ve hızlı olmak konusunda özverili ve ve hevesli olduğumu, pozisyonun gerektirdiği sorumluluğu merak ve istekle üzerime almak isteğimi belirtmek isterim. Hem kendimi geliştirebileceğim hem de katkı sağlayabileceğim bir yerde çalışmak istiyorum ilgilenenler için cv ve portfolyomu iletebilirim.
  10.12.2018

Nur oksuz

5 YILLIK MİMARIM. FREELANCE OLARAK TÜM TEKNİK ÇİZİMLERİ YAPABİLMEKTEYİM.
  10.12.2018

Melike Güler

Anadolu Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunuyum.2012 yılında öğrenci iken Aydın Köse Mimarlıkta çalışmaya başladım 2016 yılında mezun olduktan sonra ise Baştürk Mimarlık ofisinde çalışma hayatıma devam ettim.Archicad,Autocad,Artalntis,Photoshop programlarını ileri seviyede kullanabiliyorum.Tam zamanlı olarak çalışabileceğim ofis arıyorum ilgilenenler CV için iletişime geçebilir.
  12.12.2018

Leyla Büyükdağ

Merhabalar. Çukurova Üniversitesi Mimarlık bölümünden yeni mezunum. Kendimi geliştirmek, çalışacağım ofise katkıda bulunabilmek ve en önemlisi tecrübe kazanmak istiyorum. Autocad, photoshop, sketchup, lumion programlarına hakimim. 3dmax programı orta düzeyde. Studio Vertebra-İstanbul `da ofis stajımı, Adana-Esas 01 Burda AVM` de şantiye stajımı yaptım. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
  13.12.2018

Aysel Yaşas

2009 Erciyes Üniversitesi -Mimarlık Fakültesi mezunuyum...Mimari uygulama projesi tasarımı ve çizimi ,3d cephe tasarım ve çizimi,ruhsat takip işlemleri konusunda yaklaşık 10 yıl deneyimim var. Archicad - Artlantis - Lumion - Autocad - Photoshop programlarını kullanabiliyorum. cv ve portfolyo için mail yolu ile iletişime geçebiliriz.
  14.12.2018

ismail mert

Merhaba ben iç mimarlık ve çevre tasarımı son sınıf öğrencisiyim öğrenci harçlığımı çıkarmak için projeler almaktayım dışcephe ve iç mekan tasarımı çalışmaktayım kullandığım programlar 3dsmax lumion autocad photoshop corel animasyon ve plan boyamasıyla projelerinizi cazip kılıyorum
  17.12.2018