İş Arayanlar

HASAN KARA

2018 Karadeniz Teknik Üniversitesi MİMARLIK bölümü mezunuyum. Askerlik görevimi henüz bitirdim. Kendimi geliştirebileceğim bir çalışma ortamı arıyorum. AUTACAD ,3DMAX ,PHOTOSHOP, SKETCHUP iyi derecede hakimim ARCHİCAD ve OFFİCE programlarını orta seviyede kullanıyorum.Uygulama projesi tecrübem vardır.İlgililere cv ve portfolıo iletebilirim saygılarımla...
  01.09.2019

Batuhan Öztürk

Merhaba. Anadolu Üniversitesinden mezunum, ofis stajımı 4 ay boyunca İspanyada yaptım. Autocad, Photoshop, Lumion, Vray ve Sketchup programlarında kendime oldukça güveniyorum. Archicad ve Revit gibi BIM programlarında kendimi geliştirme aşamasındayım. Uygun pozisyonunuz varsa sizinle çalışmak isterim. Teşekkürler kolay gelsin..
  07.09.2019

Harun GEREDELİ

Merhabalar Eğitim geçmişime uygun, şirketinize değer katabileceğim bir pozisyonda çalışmak istiyorum Mayıs 2019 tarihinde Anadolu Üniversitesi(Eskişehir Teknik Üniversitesi) Mimarlık Bölümünden mezun olmuş bulunmaktayım. Autocad, sketchup, lumion, v-ray programlarına hakim olup ayrıca archicad, 3ds max, autocad architecture, agisoft photoscan programlarını da kulanabilmekteyim. İçinde yer aldığım pek çok projeler ve stajlar sayesinde takım çalışması ve proje yönetimi konularında kendimi geliştirme fırsatı buldum. Ayrıca, üniversite eğitimim sırasında ileri düzeyde İngilizce öğrendim. Gerekli görmeniz durumunda daha detaylı bilgi vermek için sizinle karşılıklı görüşmek isterim. İlginiz için teşekkür ederim
  10.09.2019

MERVE ERGİN

Merhaba. Mersin Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimari Restorasyon Bölümü yüksek lisans derslerini aldım. Foça kazılarında stajyer mimar olarak çalıştım. Ekim 2017 - Ocak 2019 tarihleri arasında ofis tecrübem var. 2 yıldır freelance olarak proje çizmekteyim. Restorasyon dışında tecrübem yok fakat gerek sahada gerekse ofiste tecrübe kazanmak isterim. B sınıfı ehliyetim var. Tam zamanlı bir iş aramaktayım. İlgilenirseniz Cv gönderebilirim.
  16.09.2019

gökhan yıldız

Merhaba; Ben Gökhan Yıldız mimarlıkta yeni mezun oldum. 8 ay öğrenciyken okulla beraber izgihan mimarlıkta mimari çizim, konsept,iç mekan tasarımı,imar barışı, ruhsat proje takip vb tüm işleri yürüterek çalıştım.Yönetmelikere hakimim. saketchup, max ,autocad, photoshop, ve diğer ofis programlarını iyi derecede kullanıyorum. Usatalık derecesinde şantiye tecrübem var. Uzun süre metraj hesabı, terazide, gönyede, iyi düzeyde iş takibi yaptım. Şantiye  ortamıyla iç içe büyüdüm. Çeşitli ulusal mimari proje yarışmalarına katılıp ödül aldım.  iş arıyorum. Çalışma arkadaşına ihtiyaç olursa  yönlendirebilirseniz sevinirim. Cv ve porffolyo mudilerseniz paylaşabilirim.  Saygılarımla....  
  17.09.2019

Ramazan Örde

Merhaba, Maltepe Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım fakültesi Mimarlık bölümü mezunuyum. İyi derecede Autocad,Archicad, sketchup, Photoshop bilmekteyim. Stajlarımı tam zamanlı olarak yapmış olmakla birlikte 3. Ve 4. Sınıfta staj yaptığım ofis ve şantiyelerde yarı zamanlı olarak çalıştım. İstediğiniz taktirde Cv ve Portfolyo’ gönderebilirim.
  25.09.2019

Tuğçe Vatansever

Merhaba, 2016 yılından beri Yıldız Teknik Üniversitesi, Rölöve-Restorasyon programı yüksek lisans öğrencisiyim. Tezimin teslimine yaklaşık 1 ay kaldı ve bu süreçte iş arayışındayım. 2015`te İstanbul Kültür Üniversitesi`nden mimarlık fakültesi ikincisi olarak mezun oldum. Restorasyon sektöründe uygulama ve proje olarak yaklaşık 2 yıl, toplamda ise 3,5 yıl iş tecrübem bulunmaktadır. ICOMOS Anıtlar ve Sitler Günü Etkinliği Eskişehir, Mimarlık ve Şehircilik Sempozyumu ve Kerpiç 2019 Sempozyumu gibi önemli yerlerde tezimle ilgili konuşmalar yapıp, bildiriler yayınladım, Mimarlar Odasında söyleşi ve sunum gerçekleştirdim. Kendini işine veren ve büyük bir heyecanla çalışmalarını gerçekleştiren biriyim. İlgilenirseniz özgeçmişimi ve bazı çalışmalarımı içeren portfolyomu sizlerle paylaşabilirim. En kısa zamanda geri dönüşünüzü almak dileğiyle... Saygılar, Tuğçe
  02.10.2019

Yasemin YILDIZ

Merhaba, 2016 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Autocad, Archicad, Photoshop, Revit, 3ds Max programlarını kullanıyorum. 3 yıllık proje ofisinde iş deneyimim vardır. İmar yönetmeliğine hakim olup; mimari uygulama projesi, etüt ve cephe çalışmaları, ruhsat takibi gibi konularda tecrübem vardır. Öğrenmeye ve gelişmeye açık birisiyim. Kendimi daha fazla geliştirebileceğim tam zamanlı bir iş aramaktayım. İlgilenenlere cv mi mail atabilirim.
  26.10.2019

Betül Yavaş

Merhabalar; Haliç üniversitesi %50burslu iç mimarlık bölümü 2019 mezunuyum. autocad, photoshop, sketch up, 3ds max, microsoft oficce programlarına hakimim. 2 tane ofis stajı yaptım.Kendimi geliştirebileceğim bir çalışma ortamı arıyorum.Aktif olarak iş arayışı içindeyim.
  29.10.2019

MİMAR FİGEN MUMBUÇ

Denetçi Mimar arayanlar içindir. Selçuk Üniversitesi Mimarlık Fakültesi 1989-90 mezunuyum.
  13.11.2019

tuncay talver

2010 inşaat teknikeri mezunuyum 5 yıl rölöve işinde çalıştım dbakır kurşunlu cami şantiyesinde 4 ayaklı minare de görev aldım 2 yıl şantiye deneyimim var şehir dışında iş arıyorum 0534 362 2631
  18.11.2019

Büşra Aydın

Merhabalar. Haziran 2019 Anadolu Üniversitesi (Eskişehir Teknik Ünivesitesi) mezunu mimarım. Autocad, SketchUp, Lumion, Photoshop programlarına hakimim ve 3dsMasx, ArchiCad, Vray programlarında kendimi geliştirmekteyim. Eğitim hayatım ve yaptığım stajlarda rölöve projeleri, uygulama projeleri ve şantiye kontrollerinde yer aldım. Katıldığım workshoplar ve projelere sayesinde grup çalışmalarına yatkın, pratik çözümler üretebilen, detaylar üzerinde durabilen biri olarak kendimi geliştirdim. Gerek görürseniz detaylı bir şekilde kendimi tanıtmak isterim.
  19.11.2019

Fatih Erdem

Karabük Üniversitesi Mimari Restorasyon mezunuyum çeşitli firmalar da 4 yıllık tecrübem var. Ölçüm, projelendirme ve kurul süreçlerine hakimim ve 20`ye yakın onaylı projem vardır. Mimari uygulama, çelik yapı, prefabrik yapı ve şantiye takibi gibi alanlarda da deneyim sahibiyim. Eskişehir`de iş arayışım devam etmektedir.
  19.12.2019

Begüm Uçan

Merhaba, Mimarlık bölümünden onur öğrencisi olarak 2019 yılında mezun oldum. Öğrencilik sürecinde yapmıș olduğum projelerimin yer aldığı portfolyoma https:// drive.google.com/file/d/1-e7-iaNzZbJBfEoa7o0eYLNcmYkrX8rs/view?usp=drivesdk bağlantısı ile ulasabilirsiniz.
  25.12.2019

melik bultan

Mimari uygulama, konsept ve proje koordinasyonu, uygulama projesi oluşturma- bilgisayar ortamında projelendirme modelleme ve animasyon film oluşturma, peyzaj,maliyet hesaplama, ihale hazırlama, şantiye ortamında koordinasyon ve ekip çalışmalarında etkin olma gibi konulara hakimim. TMMOB Mimarlar Odası Hatay Şubesi, Tarihe Dokunuş Antakya ‘Geleneksel Mimari’ Fotoğraf Yarışması / derece: Mansiyon ödülü KULLANDIĞIM BİLGİSAYAR PROGRAMLARI Microsoft Ofis; Word, Excel, PowerPoint, Revit, Autocad, Photoshop,SketchUp, Lumion 3D, Hakediş Yaklaşık Maliyet ve Hakediş
  29.12.2019

Zeynep Altın

Necmettin Erbakan üniversitesi mimarlık mezunuyum. Autocad, archicad, sketchup, photoshop, lumion programlarını kullanabiliyorum. Satış, çizim yada sahada çalışmak üzere mimarlik ofislerinde iş arıyorum.
  10.01.2020

Arife Kara

Karadeniz Teknik Üniversitesi mimarlık bölümü 2019 güz dönemi mezunuyum. Çarşı, okul, toplu konut, cami, üniversite kampüsü, halk kütüphanesi projelerini hem işlevsel hem tasarımsal yönü kuvvetli bir şekilde ele aldık. AutoCAD , Adope Photoshop, Sketchup, Lumion, 3D max, MS Office . 1,5-2 yıl ofis tecrübesi var. Daha çok uygulama projesi çizimleri yapılmıştır.Analitik düşünme gücü kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, kendimi geliştirmeye acık biriyim. Hayal gücü tasarım yönü kuvvetli.
  14.01.2020

Ayçanur Ergökten

Merhabalar, 2019 yılı İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü mimarlık bölümü mezunuyum. Henüz bir iş deneyimim olmamasına rağmen; yapmış olduğum şantiye ve ofis stajım ve eğitimim sırasında katılmış olduğum iki yarışma sayesinde, çalışma ortamı ve bir ekip olmak konusunda deneyimliyim. Autocad, Photoshop, Sketchup, Lumion, Revit, MsProject, Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint), DesignBuilder, AdobePremier programlarına hakimim. Tasarım, mimari ve inşaat ofislerinde iş arayışındayım. İlgilenenlere öz geçmişimi ve portfolyomu iletebilirim.
  15.01.2020

Serra Ayva Özer

Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2019 mezunuyum İstanbul ve Eskişehirde iş deneyimlerim sonucunda uygulama projesi ve 3d görselleştirme, sunum konusunda deneyim kazanma fırsatım oldu. Autocad, Archicad, Revit, Photoshop, Lumion, Sketchup programlarını kullanıyorum. Kendimi geliştirmek için ekibinizde yer almak isterim. Cv için mail ile ulaşabilirsiniz.
  21.01.2020

Melike ESERCİ

Sayın İlgili, İsmim Melike ESERCİ. 1996 Ankara doğumlu olup, lise eğitimimi Çankaya Anadolu Lisesi`nde bitirip, üniversite eğitimime Anadolu Üniversitesi İçmimarlık öğrencisi olarak devam etmekteyim. İş-zaman yönetimi, pratik çözüm üretme ve uygulatma, yöneticilik, takım arkadaşlarımla uyum içinde çalışma, iş ciddiyeti gibi konulara hassas ve disiplinli yaklaşıyorum. Çabuk öğrenebilme ve kavrayabilme, yeri geldiğinde de uygulayabilme yeteneğine sahibim.3D görselleştirme programlarını (3Dmax, sketchup, vray), microsoft ofiice programlarını (exel, powerpoint, word..), AutoCAD ve photoshop programlarını etkin kullanabiliyorum.Bitirme projem hariç bütün derslerimi zamanından önce verdiğim için bu süre zarfında piyasada çalışma ve bu çalışma sırasında farklı deneyimler ve birikimler elde etme şansı buldum. Bu süre zarfındaki deneyimlerimden size biraz bahsetmek isterim, İlk olarak Ankara`nın önde gelen firmalarından olan ARTCODE MİMARLIK` ta çalışma hayatına atıldım. Burada; -Uygulama Projeleri -Teknik Detay Çözümlemeleri -Ofis ve Şantiye Koordinasyonu -Malzeme kullanımı ve bilgisi -Farklı iş disiplenleriyle birlikte çalışmak gibi vasıflar üstlenerek 6 ay boyunca çalıştım. Sonrasında kendi işimi alarak Ankara`da bulunan bir villanın tadilat projesini tamamladım. Şantiye`de uygulamaları kontrol ettim, problemlere çözüm odaklı yaklaştım ve maddiyat-zaman-temiz iş ve detay arasındaki bağlantıyı iyi tutmaya çalıştım. Öğrencilik hayatımda ise her biri 3 ay olacak şekilde yine Ankara`nın öncü firmalarından olan AS ARCHİTECTS`de ofis stajı, ARTERA MİMARLIK` ta şantiye stajımı başarıyla bitirdim. Özel sebepleriden dolayı ve okulum için Eskişehir`e taşınmayı ve içmimarlık kariyerimi ÇALIŞACAĞIM KİŞİ ve/veya FİRMA ya, aynı zamanda da kendime en yararlı, etkin faydayı getirecek şekilde devam ettirmeyi arzu ediyorum. İşini sevgiyle ve titizlikle yapan bir İçmimar olarak, benimle çalışmak isterseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler. İÇMİMAR Melike ESERCİ
  24.01.2020

SEDA ÇINAR ÇEVİREN

Merhaba, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi`nden 2017 yılında mezun olduğumdan bu yana Eskişehir Şehir Hastanesi, Bursa Şehir Hastanesi şantiyelerinde saha ve teknik ofis mimarı olarak çalıştım. Alanımda imalat takibi, keşif, metraj, hakediş konularında kendimi geliştirdim. Son çalışma alanım olan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Eski Otobüs Bakım Onarım Binaları İnşaatı projesinde iş başlangıcından teslimine kadar teknik ofis mimarı olarak çalıştım, cv ve referanslar için iletişime geçebilirsiniz.
  29.01.2020

Ayçanur Ergökten

Merhabalar, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık Bölümü 2019 mezunuyum. Autocad, Revit, Sketchup, Photoshop programlarına ileri seviyede, Lumion, Archicad, DesignBuilder, AdobePremier, AfterEffect programlarına başlangıç seviyesinde hakimim; okulumun %100 İngilizce eğitim vermesinden dolayı ileri derece İngilizce bilgisine sahibim. Kendimi geliştirmek konusunda istekliyim, bunu gerçekleştirebileceğim bir ofis arayışındayım. CV ve portfolyomu ilgilenlere iletebilirim.
  05.02.2020

Mehmet Hamdin Şen

+ CV | PORTFOLYO gönderebilirim. + Autocad | Revit | Sketchup | Photoshop | Office | Lumion | Vray | Premiere + Teknik Çizim | Proje Sunumu | Tasarım Süreci | Render ve Animasyon | Blog Yönetimi | Araştırma ve Planlama + B2 İngilizce | Arapça + Sürdürülebilir mimarlık, metin yazarlığı, editörlük ve web yayıncılığa ilgi duyarım. + Sorumluluk almaktan çekinmeyen, mevcut sorunları analiz edip onlara çözüm üretmeyi seven biriyim. + Lisans dönemimde birçok takım çalışması içinde bulundum. İş bitiriciliğe her zaman önem verdim. + Enerjik, kendine güvenen ve hızlı öğrenen biriyim. Kendimi kanıtlayacak bir fırsat arıyorum:)
  13.02.2020

büşra horuz öztürk

7 yıllık tecrübem ile yeni yerleştiğim Eskişehir`de iş aramaktayım.msgsü mimarlık, ytü yüksek lisans mezunuyum.özel sektörde, yurt içi ve yurt dışı projelerde ve şantiyelerde, proje koordinasyonlarında, uygulama ve konsept projelerde ve büro yönetiminde görev aldım. cv`mi göndermem konusunda ilgilenen kurumların telefon ile ulaşması rica olunur
  27.02.2020