Staj Yeri Arayanlar

Berce Naz Atasever

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi mimarlık bölümü 3. Sınıf 1. Dönem öğrencisiyim. 4 Mayıs -17 Ağustos tarihleri arasında 3. Sınıf zorunlu staj dönemimi Eskişehir`de geçirmek istiyorum. Orta düzeyde Autocad,Sketchup,İllustrator,Lumion,Rhino ve 3ds Max programlarını ; daha üst düzeyde Photoshop ve Revit programlarını kullanabiliyorum.Okulumuzun imkanları doğrultusunda 7 aylık bir Revit eğitimi aldım.Şu an 3ds Max eğitimi almaktayım. Bunların yanında şantiye stajı da düşünüyorum.
  10.12.2019

İlayda Ertürk

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mımarlık bölümü ikinci sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi için zorunlu 20 iş günü büro stajı yapmak istiyorum.
  02.05.2019

AYŞE SENA KAHRAMAN

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM TEMMUZ VE AĞUSTOS AYLARI İÇİN 30 GÜNLÜK BÜRO STAJIM İÇİN STAJ YERİ ARAMAKTAYIM . https://www.linkedin.com/in/sena-kahraman-781536177 AUTOCAD , SKETCHUP ,PHOTOSHOP ,LUMİON programlarında iyi derecede hakimim .RHİNOCEROS GRASSHOPPER VE VRAY RENDER programlarına orta derecede hakimim .UYGULAMA PROJESİ çizebilirim. METRAJ çıkarmayı az çok biliyorum daha önceki staj yerim sebebiyle
  06.02.2020