Staj Yeri Arayanlar

Berce Naz Atasever

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi mimarlık bölümü 3. Sınıf 1. Dönem öğrencisiyim. 4 Mayıs -17 Ağustos tarihleri arasında 3. Sınıf zorunlu staj dönemimi Eskişehir`de geçirmek istiyorum. Orta düzeyde Autocad,Sketchup,İllustrator,Lumion,Rhino ve 3ds Max programlarını ; daha üst düzeyde Photoshop ve Revit programlarını kullanabiliyorum.Okulumuzun imkanları doğrultusunda 7 aylık bir Revit eğitimi aldım.Şu an 3ds Max eğitimi almaktayım. Bunların yanında şantiye stajı da düşünüyorum.
  10.12.2019

Nur Yeşildere

Mimarlık 3.sınıf öğrencisiyim. Eğitimimin bir senesini farabi programı ile Yıldız Teknik Üniversitesin de gerçekleştirdim şuna Mehmet Akif Ersoy üniversitesinde öğrenciyim beklentim kendime bir şeyler katabileceğim 30 günlük ofis stajımı gerçekleştirmek. Archıcad,Lumıon, Sketchup orta autocad ve photoshop programlarını iyi derecede bilmekteyim.
  13.01.2020

Aynur Akın

Merhaba, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi mimarlık 2. sınıf öğrencisiyim.01 temmuz/ 31 ağustos tarihleri arasında 30 iş günü zorunlu şantiye stajı için kendimi geliştirebileceğim bir yer arıyorum.İleri düzey Autocad , Lumion , Sketchup, Photoshop ve başlangıç seviyesinde de 3DS Max bilgim mevcut. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler.
  25.01.2020

Merve Yelek

Hatay Mustafa Kemal üniversitesi mimarlık bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde Haziran temmuz Ağustos ayları içinde Eskişehir de şantiye stajimi yapacak bir yer arıyorum.
  17.05.2020

Umut Deniz

Eskişehir teknik üniversitesi mimarlik 3. Sınıf öğrencisiyim ofis stajı arıyorum kullandigim programlar autocad,revit,lumion,photoshop.
  04.06.2020

ARDA TETİK

ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.YAZ AYLARI İÇİNDE 30 İŞ GÜNÜ OLACAK ŞEKİLDE BÜRO STAJI YAPMAK ÜZERE STAJ YERİ ARIYORUM.SKETCHUP,AUTOCAD,ARCHICAD,PHOTOSHOP,ARTLANTIS PROGRAMLARINI KULLANMAYI BİLİYORUM.
  06.06.2020

Yasin Özçetin

Merhabalar. Mardin Artuklu Ünivrsitesinde 2.sınıf okuyorum. AUTOCAD,3DSMAX,RHİNOCEROS,-GRASSHOPPER -REVİT,MAYA,PHOTOSHOP,İLLUSTRATÖR,PROCESSİNG bilgilerim var.İsterseniz çalışmalarımı paylaşabilirim.Ofiste ya da şantiyede staj yapmak ve kendimi geliştirebileceğim yer arıyorum . Şimdiden teşekkürler.
  06.06.2020

İlayda Ertürk

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mımarlık bölümü ikinci sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi için zorunlu 20 iş günü büro stajı yapmak istiyorum.
  02.05.2019

AYŞE SENA KAHRAMAN

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM TEMMUZ VE AĞUSTOS AYLARI İÇİN 30 GÜNLÜK BÜRO STAJIM İÇİN STAJ YERİ ARAMAKTAYIM . https://www.linkedin.com/in/sena-kahraman-781536177 AUTOCAD , SKETCHUP ,PHOTOSHOP ,LUMİON programlarında iyi derecede hakimim .RHİNOCEROS GRASSHOPPER VE VRAY RENDER programlarına orta derecede hakimim .UYGULAMA PROJESİ çizebilirim. METRAJ çıkarmayı az çok biliyorum daha önceki staj yerim sebebiyle
  06.02.2020

Sevgi Solmaz

Merhabalar. Anadolu üniversitesi mimarlık 2. sınıf öğrencisiyim. Autocad ve sketchUP üzerinde kendimi geliştirmek adına çalışmalarımı devam ettirmekteyim. Şuan B1 seviyesinde olmak üzere olan İngilizce eğitimimi devam ettirmekteyim. Yazın bir ay zorunlu ofis veya şantiye stajı yapmak için yer arıyorum.
  10.02.2020