13.Dönem Merkez Yönetim Kurulu

22.02.2016-

Başkan

Canan OYTAN

II. Başkan

Sinan NEBİOĞLU (23.05.2017 tarihinden itibaren)
Serdar ÇAVDAR (22.02.2016-14.04.2017)

Sekreter Üye 

Ali POTAŞ (23.05.2017 tarihinden itibaren)
E. Mahir ALTUNTAŞ (22.02.2016-09.05.2017)

Sayman Üye

Gamze YILDIRIM (23.06.2017 tarihinden itibaren)
Meryem KUNDUROĞLU (22.02.2016-02.06.2017)

Üye

İlknur ULU (23.05.2017 tarihinden itibaren)

Üye

B. Türkşan CEYLAN (23.06.2017 tarihinden itibaren)

Üye

Banu GÜRLEK