5.Dönem Merkez Yönetim Kurulu

06.03.2000-04.02.2002

Başkan

Çetin APAYDIN

II. Başkan

Kenan ŞENGÖR (21.04.2001  tarihinden itibaren)

M. Zeki ŞEN (06.03.2000-26.02.2001)

Sekreter Üye

Halit HALAÇ

Sayman Üye

Seval HADAK

Üye

Ali İNCİ (18.09.2001 tarihinden itibaren)

Hülya ÇETİN ( 06.03.2000-29.08.2001)



Üye

Cahit KOCA (21.04.2001 tarihinden itibaren)



Üye 

K. Tunga ÇAĞLAYAN