7.Dönem Merkez Yönetim Kurulu

21.01.2004-16.02.2006

Başkan

Halit HALAÇ

II. Başkan

Ali YALÇIN

Sekreter Üye

K. Tunga ÇAĞLAYAN

Sayman Üye

Cem ÜÇER

Üye

Ömer SIKIER

Üye

Mithat CİNGİ (19.08.2004 tarihinden itibaren)

Yeliz UZUNYURT (21.01.2004-04.08.2004)


Üye 

M. Bülent ERDEN (26.04.2005 tarihinden itibaren)

Berna AÇIK (09.03.2005-12.04.2005)

Erdinç KOLCU (21.01.2004-09.03.2005)