8.Dönem Merkez Yönetim Kurulu

03.03.2006-21.02.2008

Başkan

Halit HALAÇ

II. Başkan

Cem ÜÇER

Sekreter Üye 

Hasan ÜNVER

Sayman Üye

Güner GÜLTEKİN

Üye

Bünyamin FİDAN (15.05.2006 tarihinden itibaren)

Kenan ŞENGÖR (03.03.2006-25.04.2006)

Üye

Ömer SIKIER

Üye 

Serdar ÇAVDAR