11.Dönem Merkez Yönetim Kurulu

25.02.2012-14.01.2014

Başkan

Mehmet GÜREL

II. Başkan

Ö. Kamil ARSLAN

Sekreter Üye 

Şengül GÜVEN (09.09.2013 tarihinden itibaren)

Banu GÜRLEK (25.02.2012-29.08.2013)

Sayman Üye

Selçuk SIRMA (12.11.2013 tarihinden itibaren)

Ali İNCİ (25.02.2012-05.11.2013)


Üye

Canan OYTAN (09.09.2013 tarihinden itibaren)

Üye

Osman TUTAL

Üye

Ayşen ÖZTÜRK (19.11.2013 tarihinden itibaren)

Selçuk SIRMA (08.05.2012-12.11.2013)

Recep ÜSTÜN (25.02.2012-24.04.2012)