1.Dönem Merkez Yönetim Kurulu

16.09.1992 – 08.01.1994

Başkan

Birol AZDİKEN (17.05.1993 tarihinden itibaren)

M. Zeki BARUTÇU (16.09.1992-13.05.1993)

II. Başkan

Cahit KOCA

Sekreter Üye

M. Zeki ŞEN (07.09.1993 tarihinden itibaren)

Nejla YAYLA ( 22.06.1992-07.09.1993)

M. Zeki ŞEN (07.05.1993-22.06.1993)

Nejla YAYLA (16.09.1992-07.05.1992)

Sayman Üye

Kenan ŞENGÖR (07.09.1993 tarihinden itibaren)

M.  Zeki ŞEN (22.06.1993-09.09.1993)

Nejla YAYLA (07.05.1993- 22.06.1993)

M. Zeki ŞEN (16.09.1992-07.05.1993)

Üye

T. Yaşar TURAN (17.05.1993 tarihinden itibaren)

Birol AZDİKEN (16.09.1992-17.05.1993)

Üye

Nejla YAYLA (07.09.1993 tarihinden itibaren)

Üye 

Güler KOCA (13.04.1993 tarihinden itibaren)

Hüseyin ÖZEKER (16.09.1992-22.02.1993)