14.Dönem Merkez Yönetim Kurulu

01.03.2018-10.01.2020

Başkan

SERDAR ÇAVDAR

II. Başkan

DİDAR DUYGU ALTUNTAŞ

Sekreter Üye 

M. ESİN TOKGÖZ

Sayman Üye

NURİ ŞEN (10.07.2019 TARİHİNDEN İTİBAREN)

MERYEM KUNDUROĞLU( 01.03.2018-10.07.2019)

Üye

GÜLŞAH DOĞAN

Üye

MERYEM KUNDUROĞLU

Üye

ALİ POTAŞ (12.02.2019 TARİHİNDEN İTİBAREN)

ÖZLEM YIKICI (01.03.2018-05.02.2019)