2.Dönem Merkez Yönetim Kurulu

28.02.1994-17.01.1996

Başkan

Cahit KOCA

II. Başkan

M. Zeki ŞEN

Sekreter Üye

Yelda ÇAĞLAYAN (14.11.1995 tarihinden itibaren)

Nejla YAYLA HACIOĞLU (16.08.1991-19.10.1995)

Osman TUTAL (28.02.1994-10.08.1994)

Sayman Üye

Figen KENİR (14.11.1995 tarihinden itibaren)

Yelda ÇAĞLAYAN (16.08.1994-14.11.1995)

Nejla YAYLA HACIOĞLU (28.02.1994-16.08.1994)

Üye

Hikmet ÇAKIR (14.11.1995 tarihinden itibaren)

Figen KENİR ( 16.08.1994-14.11.1995)

Recep ÜSTÜN (28.02.1994-10.08.1994)


Üye

Seval HADAK (16.08.1994 tarihinden itibaren)

Emrah GÖKALTUN (28.02.1994-10.08.1994)


Üye 

Hikmet ÇAKIR (16.08.1994 tarihinden itibaren)

Yelda ÇAĞLAYAN (28.02.1994-16.08.1994)