3.Dönem Merkez Yönetim Kurulu

16.02.1996-17.02.1998

Başkan

Cahit KOCA

II. Başkan

M. Zeki ŞEN

Sekreter Üye

Birol AKÇORAL (11.01.1997 tarihinden itibaren)

Yelda ÇAĞLAYAN (16.02.1996-26.11.1996)

Sayman Üye

Figen KENİR

Üye

Seval HADAK

Üye

Hikmet ÇAKIR

Üye 

Erdin EROL (27.01.1997 tarihinden itibaren)

Birol AKÇORAL (16.02.1996-11.01.1997)