Güncel Duyurular

Fotogaleri

  • TMMOB Eskişehir
  • Güncel Duyurular
  • 19.10.2018

YARIŞTAY ULUSAL MİMARLIK YARIŞMALARI SEMPOZYUMU IV

YARIŞTAY

ULUSAL MİMARLIK YARIŞMALARI SEMPOZYUMU IV

Mimarlar Odası İzmir Şubesi – Alsancak / İZMİR

10-11 Kasım 2018

 

TMMOB Mimarlar Odası 46.Dönem Çalışma Programı kapsamında; yarışmaların mimarlık gündemi ve öncelikleri arasında yer alması ve belirlenen başlıklarda mimarlık yarışmalar ortamında değerlendirmelerin yapılabilmesi için bir Yarışmalar Sempozyumu düzenlenmesini hedeflemiştir. Bu çerçevede; Mimarlar Odası tarafından 10-11 Kasım 2018 tarihlerinde İzmir’de “YARIŞTAY: ULUSAL MİMARLIK YARIŞMALARI SEMPOZYUMU IV” gerçekleştirilecektir.

 

Sempozyum; yarışmalara dair deneyimlerin ve güncel sorunların ilgili tüm taraflarca – yarışmacılar, jüri üyeleri, düzenleyici İdareler ve Mimarlar Odası Birimleri – değerlendirilmesini ve tartışılmasını sağlayacak ortamın yaratılarak, yarışmaların daha nitelikli, adil ve verimli geçmesini, yarışma yönteminin öncelikle kamu yatırımlarında ardından tüm alanlarda yaygınlaştırılmasını hedeflemektedir.

 

Mimarlık hizmetlerinin temininde yarışmalar yöntemini tercih eden İdareler, bu yarışmalarda seçici kurulda görev almış olan jüriler, yarışmalar ortamına projeleriyle katkı koyan yarışmacılar ve yarışmalar ortamının adil, verimli, kaliteli geçmesini sağlamayı görev edinen Mimarlar Odası Şubelerinin yarışma deneyimlerini aktaracakları etkinliğe katılımınızı bekleriz.

 

Sempozyum Sekreterliği

Adres: Mimarlar Odası Genel Merkezi

Konur Sokak No:4 Kat:2 Kızılay / ANKARA

Tel: 0 312 417 37 27 Faks: 0 312 418 03 61

Web: www.mo.org.tr/ E-Posta: info@mo.org.tr

    İlgili Görseller