İş Arayanlar

Busenur Marankoz

Eskişehir Yunus emre mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde inşaat teknolojisi (mimari teknik yapı ressamlığı)bölümünden mezun oldum. Autocad kullanmayı biliyorum. Eskişehir Büyük Şehir imar planlamada 1 yıl staj yaptım. sürekli olarak iş arıyorum.
  19.07.2019

Busenur Marankoz

merhaba Yunus Emre Mesleki ve Teknİk Anadolu lisesinde inşaat teknolojisi (mimari teknik yapı ressamlığı) bölümünden mezun oldum.Eskişehir Büyük Şehir imar planlama`şehir planlama`1 yıl staj yaptım AUTOCAD kulanmayı biliyorum sürekli olarak iş arıyorum
  19.07.2019

Mert Temana

Ben Mert Temana, 2018`de Anadolu Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun oldum. Ardından askerlik görevimi tamamladım. Mimari sunumlara, üç boyutlu olarak tasarımlara, detay ve iç mekan tasarımlarına ilgiliyim. Tasarımlarda önceden üretilmiş düşüncelerin ışığında tasarım yapmak yerine düşünce, fikir, söylem üreterek tasarım yapmayı istiyorum. Mimarlık dışında illüstrasyon, çizim, fotoğraf, sinemaya ve grafik tasarımla ilgiliyim. Bir gün bir sinema filminde görüntü yönetmenliği\sanat yönetmenliği\dekor tasarımı gibi bir alanda bulunmak ve grafik tasarımlar yapmak istiyorum. Bilgisayar Yetileri Archicad ++++ Revit ++ Autocad ++++ SketchUp +++ 3ds Max + Lumion +++ Photoshop ++++ Illustrator ++ Ms Office +++ Portfolyom için; https://www.behance.net/gallery/82286143/Portfolyo Saygılarımla.
  06.08.2019

Cansu Aybas

Merhaba, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümü 2019 mezunuyum.İleri derecede İngilizce biliyorum. AutoCAD, Revit Architecture, Rhinoceros 3D, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator programlarına iyi derecede, Lumion programına başlangıç seviyesinde hakimim. Kendimi geliştirmede istekliyim; bunu yapabileceğim bir ofis arayışı içerisindeyim. İlgilenenlere CV ve portfolyomu mail atabilirim.
  09.08.2019

Özge durak

Afyon Kocatepe üniversitesi- Mimari restorasyon bölümünden yeni mezunum, AutoCAD programına hakimim. Yenilikçi, öğrenmeye ve disiplinli çalışmaya açığım.
  19.08.2019

ayça bel

sakarya üniversitesi mimarlık bölümünden mezun oldum okul dönemimdeki projelerim haricinde konut sitesi ve peyzaj tasarımı gibi projeler çizdim. 3d . photoshop ve render programlarına hakimim. Düzenli olarak yarışma , çalıştay atolyelere katılmaktayım kendimi sürekli olarak geliştirmekteyim.
  22.08.2019

Melih Ay

Süleyman Demirel Üniversitesi 2018 Mimarlık bölümü mezunuyum. Eskişehir`de ikamet ediyorum. Autocad, Sketchup, Vray, Photoshop, Lumion, Corel DRAW ileri düzeyde kullanabiliyorum. 3DMax, Revit programları orta düzeyde fakat geliştirme aşamasındayım. Fakültede öğrendiklerimin yanı sıra gerek çalışma hayatına dair tecrübeler kazanmak gerekse mimari bir tavır ortaya koymak adına seminer ve sempozyumlarda yer aldım. İlgilenenlere CV ve Portfolyo gönderebilirim.
  22.08.2019

Aysel Yaşas

2009 Erciyes Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunuyum.Mimari uygulama projesi tasarımı çizimi,3D cephe tasarım ve çizimi be ruhsat takip işlemleri konusunda yaklaşık 10 yıl tecrübem vardır.Archicad Artlantis Lumion Autocad Photoshop programlarını kullanabiliyorum.cv ve portfolyo için telefon ben mail yolu ile irtibata geçebiliriz.
  26.08.2019

Özlem Büyüktaş

Ben Özlem Büyüktaş, 2018`de Mustafa Kemal Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun oldum. 2019 yılında Osmangazi Üniversitesi`nde Mimarlık Bölümü Bina Bilgisi Ana Bilim Dalı üzerinde yüksek lisansa başladım. Okul döneminde ofis ve şantiye stajının (staj döneminde projelerin çizim aşamasından ruhsat alımına kadar her aşamasında yer alıp, faaliyette bulundum.) yanı sıra kendimi geliştirmek adına Mimarlar Odasının düzenlemiş olduğu bir çok kampa katıldım. Çok iyi derecede Autocad, Sketchup, Photoshop, Lumion programlarının yanı sıra orta derece de Revit programını kullanmaktayım. Yüksek Lisansımı yaparken,kendimi geliştirmek ve çalışmaya devam etmek için bir çalışma ortamı arıyorum. İstenildiği takdirde özgeçmişimi gönderebilirim. İyi Çalışmalar.
  28.08.2019

HASAN KARA

2018 Karadeniz Teknik Üniversitesi MİMARLIK bölümü mezunuyum. Askerlik görevimi henüz bitirdim. Kendimi geliştirebileceğim bir çalışma ortamı arıyorum. AUTACAD ,3DMAX ,PHOTOSHOP, SKETCHUP iyi derecede hakimim ARCHİCAD ve OFFİCE programlarını orta seviyede kullanıyorum.Uygulama projesi tecrübem vardır.İlgililere cv ve portfolıo iletebilirim saygılarımla...
  01.09.2019

Batuhan Öztürk

Merhaba. Anadolu Üniversitesinden mezunum, ofis stajımı 4 ay boyunca İspanyada yaptım. Autocad, Photoshop, Lumion, Vray ve Sketchup programlarında kendime oldukça güveniyorum. Archicad ve Revit gibi BIM programlarında kendimi geliştirme aşamasındayım. Uygun pozisyonunuz varsa sizinle çalışmak isterim. Teşekkürler kolay gelsin..
  07.09.2019

Harun GEREDELİ

Merhabalar Eğitim geçmişime uygun, şirketinize değer katabileceğim bir pozisyonda çalışmak istiyorum Mayıs 2019 tarihinde Anadolu Üniversitesi(Eskişehir Teknik Üniversitesi) Mimarlık Bölümünden mezun olmuş bulunmaktayım. Autocad, sketchup, lumion, v-ray programlarına hakim olup ayrıca archicad, 3ds max, autocad architecture, agisoft photoscan programlarını da kulanabilmekteyim. İçinde yer aldığım pek çok projeler ve stajlar sayesinde takım çalışması ve proje yönetimi konularında kendimi geliştirme fırsatı buldum. Ayrıca, üniversite eğitimim sırasında ileri düzeyde İngilizce öğrendim. Gerekli görmeniz durumunda daha detaylı bilgi vermek için sizinle karşılıklı görüşmek isterim. İlginiz için teşekkür ederim
  10.09.2019

MERVE ERGİN

Merhaba. Mersin Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimari Restorasyon Bölümü yüksek lisans derslerini aldım. Foça kazılarında stajyer mimar olarak çalıştım. Ekim 2017 - Ocak 2019 tarihleri arasında ofis tecrübem var. 2 yıldır freelance olarak proje çizmekteyim. Restorasyon dışında tecrübem yok fakat gerek sahada gerekse ofiste tecrübe kazanmak isterim. B sınıfı ehliyetim var. Tam zamanlı bir iş aramaktayım. İlgilenirseniz Cv gönderebilirim.
  16.09.2019

gökhan yıldız

Merhaba; Ben Gökhan Yıldız mimarlıkta yeni mezun oldum. 8 ay öğrenciyken okulla beraber izgihan mimarlıkta mimari çizim, konsept,iç mekan tasarımı,imar barışı, ruhsat proje takip vb tüm işleri yürüterek çalıştım.Yönetmelikere hakimim. saketchup, max ,autocad, photoshop, ve diğer ofis programlarını iyi derecede kullanıyorum. Usatalık derecesinde şantiye tecrübem var. Uzun süre metraj hesabı, terazide, gönyede, iyi düzeyde iş takibi yaptım. Şantiye  ortamıyla iç içe büyüdüm. Çeşitli ulusal mimari proje yarışmalarına katılıp ödül aldım.  iş arıyorum. Çalışma arkadaşına ihtiyaç olursa  yönlendirebilirseniz sevinirim. Cv ve porffolyo mudilerseniz paylaşabilirim.  Saygılarımla....  
  17.09.2019

Ramazan Örde

Merhaba, Maltepe Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım fakültesi Mimarlık bölümü mezunuyum. İyi derecede Autocad,Archicad, sketchup, Photoshop bilmekteyim. Stajlarımı tam zamanlı olarak yapmış olmakla birlikte 3. Ve 4. Sınıfta staj yaptığım ofis ve şantiyelerde yarı zamanlı olarak çalıştım. İstediğiniz taktirde Cv ve Portfolyo’ gönderebilirim.
  25.09.2019

Tuğçe Vatansever

Merhaba, 2016 yılından beri Yıldız Teknik Üniversitesi, Rölöve-Restorasyon programı yüksek lisans öğrencisiyim. Tezimin teslimine yaklaşık 1 ay kaldı ve bu süreçte iş arayışındayım. 2015`te İstanbul Kültür Üniversitesi`nden mimarlık fakültesi ikincisi olarak mezun oldum. Restorasyon sektöründe uygulama ve proje olarak yaklaşık 2 yıl, toplamda ise 3,5 yıl iş tecrübem bulunmaktadır. ICOMOS Anıtlar ve Sitler Günü Etkinliği Eskişehir, Mimarlık ve Şehircilik Sempozyumu ve Kerpiç 2019 Sempozyumu gibi önemli yerlerde tezimle ilgili konuşmalar yapıp, bildiriler yayınladım, Mimarlar Odasında söyleşi ve sunum gerçekleştirdim. Kendini işine veren ve büyük bir heyecanla çalışmalarını gerçekleştiren biriyim. İlgilenirseniz özgeçmişimi ve bazı çalışmalarımı içeren portfolyomu sizlerle paylaşabilirim. En kısa zamanda geri dönüşünüzü almak dileğiyle... Saygılar, Tuğçe
  02.10.2019

Mesut İslah

Balıkesir Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunuyum. Eskişehir`de ikamet ediyorum ve bu şehirde iş arıyorum. Detaylı bilgi linkte mevcuttur. http://mesutislah.simplesite.com/
  11.01.2019

Emre EŞME

2017 mezunu mimarım, 2018-2019 yıllarında 12 ay yedek subay olarak askerlik görevimi tamamladım. Şantiye ve ofis projelerinde görev alabileceğim bir iş aramaktayım. TAV constructions bünyesinde TAV-Sera ortaklığı tarafından yapılan Emaar Square Mall (Üsküdar) projesinde şantiye ve teknik ofis olmak üzere yaptığım iki stajla ilk deneyimlerimi edinmiş bulunmaktayım. Autocad, Microsoft ofice, Photoshop programlarını iyi derecede kullanıyorum. Sizlerle birlikte aynı projede görev almaktan mutluluk duyarım.
  20.05.2019

Yasemin YILDIZ

Merhaba, 2016 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Autocad, Archicad, Photoshop, Revit, 3ds Max programlarını kullanıyorum. 3 yıllık proje ofisinde iş deneyimim vardır. İmar yönetmeliğine hakim olup; mimari uygulama projesi, etüt ve cephe çalışmaları, ruhsat takibi gibi konularda tecrübem vardır. Öğrenmeye ve gelişmeye açık birisiyim. Kendimi daha fazla geliştirebileceğim tam zamanlı bir iş aramaktayım. İlgilenenlere cv mi mail atabilirim.
  26.10.2019

Betül Yavaş

Merhabalar; Haliç üniversitesi %50burslu iç mimarlık bölümü 2019 mezunuyum. autocad, photoshop, sketch up, 3ds max, microsoft oficce programlarına hakimim. 2 tane ofis stajı yaptım.Kendimi geliştirebileceğim bir çalışma ortamı arıyorum.Aktif olarak iş arayışı içindeyim.
  29.10.2019

MİMAR FİGEN MUMBUÇ

Denetçi Mimar arayanlar içindir. Selçuk Üniversitesi Mimarlık Fakültesi 1989-90 mezunuyum.
  13.11.2019

tuncay talver

2010 inşaat teknikeri mezunuyum 5 yıl rölöve işinde çalıştım dbakır kurşunlu cami şantiyesinde 4 ayaklı minare de görev aldım 2 yıl şantiye deneyimim var şehir dışında iş arıyorum 0534 362 2631
  18.11.2019

Büşra Aydın

Merhabalar. Haziran 2019 Anadolu Üniversitesi (Eskişehir Teknik Ünivesitesi) mezunu mimarım. Autocad, SketchUp, Lumion, Photoshop programlarına hakimim ve 3dsMasx, ArchiCad, Vray programlarında kendimi geliştirmekteyim. Eğitim hayatım ve yaptığım stajlarda rölöve projeleri, uygulama projeleri ve şantiye kontrollerinde yer aldım. Katıldığım workshoplar ve projelere sayesinde grup çalışmalarına yatkın, pratik çözümler üretebilen, detaylar üzerinde durabilen biri olarak kendimi geliştirdim. Gerek görürseniz detaylı bir şekilde kendimi tanıtmak isterim.
  19.11.2019

Mehmet Hamdin Şen

+ Merhabalar ismim Hamdin. Yeni mezun ama kendine güvenen bir mimarım. + Autocad | Revit | Sketchup | Photoshop | Office | Lumion | Vray | Premiere | gibi çoğu çizim, 3 boyut ve editleme programlarına hakimim. + Teknik çizim desteğinin yanı sıra tasarım sürecinde, render ve animasyon süreçlerinde + Tasarım çizginizi belirgin hale getirebilecek bir Blog veya Youtube kanalları kurma ve yönetme süreçlerinde + Proje reklamlarında, reklam metinlerinde ve bunun gibi birçok alanda oldukça katkıda bulunabilirim. + B2 Seviyesinde İngilizce ile İyi derecede Arapça konuşuyorum. + Sürdürülebilir mimarlık, metin yazarlığı, editörlük ve web yayıncılığa oldukça ilgi duyarım. + Sorumluluk almaktan çekinmeyen, mevcut sorunları analiz edip onlara çözüm üretmeyi seven biriyim. + Lisans dönemimde birçok takım çalışması içinde bulundum. İş bitiriciliğe her zaman önem verdim. + Meraklı, enerjik ve hızlı öğrenen biriyim. Kendimi kanıtlamak için bir fırsat bekliyorum. Portfolyo Link: https://issuu.com/hamdin/docs/mimari_portfolyo_-_tr_-_architectural_portfolio_-_ Video Başvuru: https://www.linkedin.com/posts/mehmet-hamdin-%C5%9Fen-774368139_mimarisilani-mimarisbasvurusu-mimaraniyor-activity-6579665940202442754-pEno
  03.12.2019

Fatih Erdem

Karabük Üniversitesi Mimari Restorasyon mezunuyum çeşitli firmalar da 4 yıllık tecrübem var. Ölçüm, projelendirme ve kurul süreçlerine hakimim ve 20`ye yakın onaylı projem vardır. Mimari uygulama, çelik yapı, prefabrik yapı ve şantiye takibi gibi alanlarda da deneyim sahibiyim. Eskişehir`de iş arayışım devam etmektedir.
  19.12.2019

SEVDA ASLAN

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ, MUHENDISLIK/MİMARLIK FAKÜLTESİ, MİMARLIK BÖLÜMÜ 2016 YILI MEZUNUYUM. ANTALYA DEMİREL INSAATTA 8 AY, BAlikeSİR IPEK YAPI DENETIMDE 1YIL, DIŞARDAN ALDIGIM PROJELERLE YAKLAŞIK 2 YILLIK BİR DENEYIME SAHIBIM.SON BIR YILDIR KPSS ARASI VERDIM.ANCAK SIMDI TEKRAR OZEL SEKTORE DONUS YAPMAK ISTIYORUM. ÇALIŞTIĞIM SURE BOYUNCA, OFISTE PROJENIN TASLAK, BELEDIYE RUHSAT CIZIMI,3 DS MAX ILE UC BOYUTU, BELEDIYE SURECLERINI YURUTME,VE UYGULMA ASAMASINDA KABA INSAATTAN IS BITIMINE KADARKI BUTUN ASAMALARDA BULUNDUM. AMACIM BUNDAN SONRAKI HAYATIMDA ESKISEHIRE TASINIP, MIMARLIK SEKTORUNDE, BILGI VE YETENEKLERIMI KULLANARAK, BUYUK PROJELERDE GOREV ALMAK. DAHA DETAYLI CV&PORTFOLYOM U BENIMLE ILETISIME GECERSENIZ ILETEBILIRIM. ILGILENEN HERKESE TEŞEKKÜRLER:)
  12.01.2019

ŞÜKRİYE OLGUN

Süleyman Demirel Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden 2018 yılının haziran ayında mezun oldum. tam zamanlı iş aramaktayım.. iş tecrübeleri: Agustos 2018 ocak 2019 Mimar (şantiye şefi) Formist Yapı Sanayi ltd. şti `nde restorasyon projeleri kapsamında hem proje çözümü hemde uygulaması ofis ve şantiye bazında çalışılmıştır. Eylül 2016- Mart 2017 Tekniker atılım mimarlık proje ofisinde mimari proje çizim ve sunumu yapılmıstır. Temmuz 2015 –Ağustos 2015 Stajyer Mimar MS Mimarlık proje ofisinde mimari proje çizim ve sunuş aşamalarına dahil olunmuştur. Haziran 2015 –Temmuz 2015 Stajyer Mimar Sümer Proje ve İnşaat San.Tic.Ltd.Şti.’nde büro stajına binaen proje çizim ve görselleştirme alanında faaliyetler deneyimlenmiştir. Haziran 2014 –Temmuz 2014 Stajyer Mimar Gürel İnşaat San.Tic.Ltd.Şti.’nde şantiye stajına binaen şantiye saha gözlemi ve proje okuma hakkında deneyim elde edilmiştir. PROGRAM BECERİLERİ: Autocad(ileri) -lumion(ileri) -skechup(ileri)-photoshop(ileri) -microsoft office (ileri)- cinema 4d (orta) -3dmax (orta)
  12.01.2019

Emre Gazioglu

2018 ohü mezunuyum. Osmangazi bina bilgisi ana bilim dalında yüksek lisansa başlamış olup, yüksek lisans ders saatleri dışında(3 gün 2`şer saat) esnek çalışma saatlerine uyumlu tam zamanlı çalışabileceğim iş arıyorum. İleri düzeyde autocad lumion photoshop cs6 ms office, orta düzeyde 3dmax, başlangıç-öğrenme düzeyinde archicad ve sketch up kullanmaktayım. Daha önce birden fazla rölöve ve konut projesinde çalışarak tecrübe kazanmış bulunmaktayım.
  15.01.2019

Fatma Can

Aytemiz İnşaat bünyesinde 8,5 yıl yönetici asistanı olarak çalıştım. Mimarlık ve İnşaat iş takip proje konusunda tecrübeliyim.
  29.01.2019

ALPER ÇİLCE

Merhaba. Eylül 2016 mezunu mimarım. Daha öncesinde önlisans İç Mekan Tasarımı bölümünden mezun oldum. Eskişehir`de(Ulu Tasarım) ve İstanbul`da(DGR Project) çalıştım. Son çalıştığım DGR Project firmasında proje yöneticiliği yaptım. Eskişehir`de ikamet ediyorum. Askerlik görevimi tamamladım. Uzun süreli çalışmak için herhangi bir engelim yoktur. Hakkımda daha fazla bilgi için iletişim bilgilerimden bana ulaşabilirseniz, sizlerle yüz yüze de tanışmak isterim. Saygılarımla. 0543 783 55 33 cilcealper@gmail.com
  31.01.2019

Yeşim AYDIN DİDİN

2010 Haziran ayı Anadolu Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunuyum. Öğrenciliğimin son yılında öğrenci işçi olarak Anadolu Üniversitesi Yapı İşleri Daire Başkanlığında görev aldım. Mezun olduğum tarihten itibaren Yapıhan Mimarlık Mühendislik Plan Projede mimar olarak 2019 Ocak ayına kadar çalıştım. Mimari projelerin baştan sona tüm çizimlerinde ve takibinde görev aldım. İhale projelerinin tasarımlarında ,uygulama projelerinin hazırlanmasında,detayların çizilmesinde ve keşif metrajın hazırlanmasında görev aldım.
  09.02.2019

Yasemin Dikbıyık

Dumlupınar Üniversitesi 2017 Mimari Restorasyon Bölümü Mezunuyum. İş Deneyimi : Sağay Mimarlık ( Teknik Ressam ) Burak Aydın Mimarlık ( Teknik Ressam ) Program Bilgisi : Autocad, Archicad, Sketchup, Photoshop, Mikrosoft Office : Excel,Word,Powerpoint,Outlook. Öğrenmeye ve yeni bilgi edinmeye açığım. Çalışmalarıma devam edebileceğim bir çalışma ortamı arıyorum. Gerekli gördüğünüz durumda CV için mail adresim ile iletişime geçebilirsiniz.
  13.02.2019

ALPER ÇİLCE

Merhaba, - Eylül 2016 mezunu mimarım. - Daha öncesinde de önlisans İç Mekan Tasarımı bölümünden mezun oldum. - Mart 2018-Ekim 2018 tarihleri arasında DGR Project(Ataşehir/İstanbul) firmasında proje yöneticiliği yaptım. - Ekim 2016-Haziran 2017 tarihleri arasında Ulu Tasarım(Eskişehir) firmasında mimar olarak çalıştım. - Mimari çizim ve görselleştirme programlarına hakimim. - İşe alım sonucum olumlu olursa en geç 1 hafta içinde iş başı yapabilirim. - Bana iş fırsatı verildiğinde, bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirip, işimi en iyi şekilde yapıp firmanıza olumlu katkılar sağlayabilirim. - Askerlik görevimi tamamladığım için uzun süreli çalışmaya engel bir durumum yoktur. Zaman ayırdığınız için teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim. Saygılarımla. Alper ÇİLCE 0543 783 55 33 cilcealper@gmail.com
  13.02.2019

Fuat yalcin

2016 yili mimarlik fakultesi mimarlik bolumunden mezun oldum. Calismaya ogrencilik yillarinda part time olarak basladim. Mezun olduktan sonra 3 yil boyunca hastane projelerinde gorev aldim. Iyi derece de Ingilizce bilmekteyim. Ileri derece de autocad,lumion,sketchup gibi bilgisayar programlari kullanmaktayim. Sehir farketmeksizin ince is gerektiren santiye projelerinde gorev almak isterim. Herkese iyi calismalar dilerim.
  15.03.2019

Sevda gümüşsoy

2005 yılından bu yana mımarı sektorunde calıstım. 2012 yapıressamlığı öğretmenliği mezunuyum bursa da yaklasık 10 yıllık mımari ofıs (uygulama projesı) ve 2 yıllık restorasyon ofısı tecrubem var. Suanda eskişehirde ınsaat muhendıslıgı okuyorum uygulama projesi uzerıne yarı zamanlı calısabılecegım ıs arıyorum.
  23.03.2019

Aynur Keskin Akça

Yönetmeliğe uygun mimari uygulama projesi çizimi(autocad), taslak hazırlama(autocad,photoshop) , 3d cephe modelleme(idecad) konusunda deneyimliyim.
  25.03.2019

Abdullah YAĞIZ

Dicle Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden 2017 yılında mezun oldum. Yalova`da 1 yıl hem büro hem de şantiye ortamında çalıştım. Eskişehir`de ikamet ediyorum. Askerliğimi tamamladım. B sınıfı sürücü belgem bulunmaktadır. 3 boyutlu programlara hakimim. İlgilenenlere özgeçmişimi gönderebilirim. İyi günler...
  23.04.2019

Abdullah YAĞIZ

Dicle Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2017 mezunuyum. Eskişehir`de ikamet ediyorum. Yalova`da 1.5 yıllık ofis + şantiye karışımı bir tecrübem bulunmaktadır. Ardından askerlik görevimi tamamladım. B sınıfı ehliyetim bulunmaktadır. Uygulama projesi çizimi, modelleme, animasyon ve metraj çıkarma konusunda iyiyimdir. Önceliğim Eskişehir olmak üzere herhangi bir yerde iş arayışım bulunmaktadır. İlgilenenlere öz geçmişimi yollayabilirim.
  01.05.2019

Gökhan Şahin

Anadolu üniversitesi mimarlık bölümü 2018 yılı mezunuyum. Mimari programları kullanmada ve kavramada yetenekli biriyimdir. Birçok programı aktif olarak kullanmaktayım. Kendime ve çevreme birşeyler katacak bir iş ortamı aramaktayım. İletişime geçmeniz durumunda cv`mi gönderebilirim.
  05.05.2019

MEHMET KARTAL

1980 A.D.M.M.AKADEMİSİ MİMARLIK BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.28 YIL YURT DIŞI ŞANTİYELERİNDE SAHA MİMARI-ŞANTİYE ŞEFLİĞİ-PROJE MÜDÜRLÜĞÜ VE HAKEDİŞ KESİN HESAP GRUP MÜDÜRÜ OLARAK ÇALIŞTIM.HER TÜRLÜ ÜST YAPI VE RESTORASYON UYGULAMA PROJELERİNİZE AİT METRAJ-YAKLAŞIK MALİYET -HAKEDİŞ VE KESİN HESAP UZMANIYIM.HALEN ÇANAKKALE İLİNDE İKAMET ETMEKTEYİM.SAYGILARIMLA
  13.05.2019

Betul Durmus

Merhaba, 4 yil statik ,6 yil mimari uygulama proje tecrubem var. Yeni yonetmelikte ki eksiklerimi ve 3 boyutumu gelistirebilecegim mimarlik ofisinde calismak istiyorum. Saygilamla
  24.05.2019

DERYA CAR

Eskişehir Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümü öğrencisiyim. Mezun durumunda bulunmaktayım ofis ve şantiye stajlarım tamamlanmış sadece proje 5 ve bitirme projem bulunmakta olup okula gitme durumum az olduğundan kendimi mesleki açıdan geliştirmek ve sizlere faydalı olabilmek için uygun bir ofiste çalışmak istiyorum. Autocad , Photoshop , Archicad , Sketchup , Revit ,Lumıon , 3D Max (Başlangıç) programlarını kullanabilmekteyim. Bilgisayar yeteneklerim iyi olup yeni programlar öğrenmeye oldukça yatkınım ve istekliyim. Grup çalışmalarında ve insan ilişkilerinde oldukça uyumlu biriyim. Sizlerle çalışmayı dört gözle bekliyorum ilginiz için şimdiden teşekkür ederim...
  25.05.2019

DERYA CAR

Eskişehir Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümü öğrencisiyim. Mezun durumunda bulunmaktayım ofis ve şantiye stajlarım tamamlanmış sadece proje 5 ve bitirme projem bulunmakta olup okula gitme durumum az olduğundan kendimi mesleki açıdan geliştirmek ve sizlere faydalı olabilmek için uygun bir ofiste çalışmak istiyorum. Autocad , Photoshop , Archicad , Sketchup , Revit ,Lumıon , 3D Max (Başlangıç) programlarını kullanabilmekteyim. Bilgisayar yeteneklerim iyi olup yeni programlar öğrenmeye oldukça yatkınım ve istekliyim. Grup çalışmalarında ve insan ilişkilerinde oldukça uyumlu biriyim. Sizlerle çalışmayı dört gözle bekliyorum ilginiz için şimdiden teşekkür ederim...
  25.05.2019

adem taştan

autocad photosop kullanmayı biliyorum meslek yüksekokul mezunuyum eleman arayanlar irtibata geçebilir.
  01.06.2019

Ceylan

Sayın Yetkili, 2018 Gedik Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümünden mezun oldum ve iş arayışına devam ediyorum. Autocad, photshop, 3d max programlarını yeterli seviyede kullanabiliyorum. Gerekli görmeniz durumunda yüzyüze görüşmek isterim.
  24.06.2019

A.KERİM ŞAŞMAZ

Akdeniz. Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2019 mezunuyum. Proje okuma, danışmanlık ve uygulama konusunda kendimi geliştirmeye açık. Şantiye sahası yönetebilecek, sahada çözüm üretebilecek, ekip kurabilecek yapıdayım. Çözüm odaklı çalışma prensibim vardır. Ofis ortamında uyumlu olup öğrenmeye acık biriyim.Mimari program olarak Archicad,Revit,Sketchup orta seviye de bilip Autocadde ileri düzeyde bilgiye sahibim. Seyahat engelim bulunmamakta çalışma saatleri veya günleri için belirli bir kuralım bulunmamaktadır.
  25.06.2019

Mukaddes ÖZDALGIN

Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2018 mezunuyum. Bir yıllık iş deneyimim sonucunda uygulama projesi ve 3D görselleştirme - sunum konusunda deneyim kazanma fırsatım oldu. Autocad, archicad,photoshop,lumion ve 3dsmax programlarını kullanıyorum. Kendimi geliştirmek ve ekibinize dahil olmak isterim. CV ve portfolyom için maille ulaşabilirsiniz.
  27.06.2019

A.KERİM ŞAŞMAZ

Akdeniz. Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2019 mezunuyum. Mimari programlar olarak Lumion,Sketchup,Archicad ve Autocad`e hakimim. Keşif,metraj hesapları yapabilirim.Şantiye sahasında görev alabilecek ve bu görevi yeterince yerine getirebilecek yapıya sahibim..Antalyada veya İzmir İstanbul gibi şehirler de şantiyeler veya ofisin diğer şubesi varsa çalışmaya hazırım. Seyahat engelim bulunmamakta ve çalışma günleri konusunda belirli bir kuralım bulunmamaktadır.
  30.06.2019

Tuğçe Gezgin

2017 KTO Karatay Üniversitesi mimarlık mezunuyum. 2yıl ofis tecrübem var autocad,lumion,revit,photoshop programlarına hakimim uygulama projeleri çizdim.Aktif olarak iş arıyorum.
  01.07.2019

Didem açıkalın

Adnan menderes üniversitesi (Karacasu Memnune Yarenci İnci Myo) Mimari Restorasyon bölümü mezunuyum. Bu sektörde toplam 2 buçuk yıla yakın tecrübem var. -Ardeniz mühendislik (staj) -Atölye mimarlık Öğrenmeye açığım ve bu sektörde kendimi geliştirmek istiyorum.
  02.07.2019

Süleyman BİLDİK

Akdeniz üniversitesi mezunuyum. AutoCAD,revit,sketchup,photoshop,lumion programlarını biliyorum. Eskişehirde ikamet ediyorum.
  03.07.2019

Kübra AKGÜL

Karabük Üniversitesi Mimari Restorasyon Bölümü Mezunuyum. İş Deneyimi * Anitta Mimarlık * Mdr Tasarım Sektörde toplam olarak 2 yıllık bir deneyime sahibim. Program Bilgisi : Autocad, 3ds max, Photoshop. Restorasyon projesi , mimari proje, etüt , cephe tasarımı gibi alanlarda çalışmak ve kendimi daha da geliştirmek istiyorum. Öğrenmeye ve yeni bilgi edinmeye açığım.
  06.07.2019

Emre EŞME

-   Karabük Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümü 2017 yılı mezunuyum.  -   Autocad , 3ds Max , Mc Office , Photoshop programlarını kullanabilmekteyim. -   Eskişehir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü / Eskişehir (yardımcı kontrolör 2015) TAV - SERA Emaar Square Mall Şantiyesi Üsküdar / İstanbul (TAV ince işler departmanı yardımcı şantiye şefi 2016) TAV - SERA Emaar Square Mall Projesi Üsküdar / İstanbul (Kalite kontrol departmanı Teknik Ofis yardımcı saha mimarı 2017) olmak üzere toplamda dört ayda yaptığım üç stajla ilk tecrübelerimi edinmiş bulunmaktayım. -  Temel askerlik vazifemi bir yıl (2018-2019) Asteğmen rütbesiyle görev yaparak tamamladım. -   Herhangi bir lokasyon zorunluluğum bulunmamaktadır. -   Aktif olarak araç kullanabiliyorum (B sınıfı ehliyete ve kendi aracıma sahibim) -   Mesleğim gereği detaycı, özenli ve dikkatli çalışmanın, mutlak başarıya giden yolun temel taşları olduğunun bilincindeyim.Eğitim hayatım ve tecrübelerim doğrultusunda bir ekipte yer alma, bir takıma lider olma ve birlikte üretebilmeyi öğrenme fırsatım oldu. Bu nedenle çalışma ortamınıza kısa sürede uyum sağlayacağımı düşünüyorum. Fiziksel olarak zorlayıcı ve stresli çalışma ortamlarına kolayca adapte olabilecek azim ve iradeye sahibim. Kariyerimin devamında pozisyonumun gerektireceği sorumluluğu, merakla ve titizlikle üzerime alıp sizlerle birlikte aynı projede görev almaktan mutluluk duyarım. -   İlgilenenler için CV mi gönderebilirim.
  16.07.2019